Nottingham – Barnsley – Typy bukmacherskie 25 stycznia (wtorek)

Trzy ostatnie mecze Nottingham zakończyło zwycięstwem. Bardzo prawdopodobne, że w najbliższy wtorek zainkasuje trzy punkty w Championship. Dlaczego? odpowiedź poniżej. Zapraszam do analizy.

Burnley - West Ham typy bukmacherskie (3 maja, poniedziałek)
Nottingham – Barnsley – Typy bukmacherskie 25 stycznia (wtorek)

Nottingham vs Barnsley. Typ i Analiza

Klub Nottingham walczy o miejsce, które daje baraże o Premier League. Ale ma także szanse awansować automatycznie do ekstraklasy z drugiej pozycji. Jak wiadomo dwie najlepsze drużyny bezpośrednio awansują do Premier League. Natomiast cztery pozostałe z najlepszych miejsc walczą w barażach.

Jak więc widać, piłkarze Nottingham którzy z dorobkiem czterdziestu punktów zajmują ósme miejsce w tabeli realnie mogą myśleć o grze w przyszłym sezonie w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Oczywiście przede wszystkim muszą ogrywać takich przeciwników jak Barnsley które w dwudziestu pięciu grach zdobyło zaledwie czternaście punktów przez co zajmuje ostatnie miejsce w tabeli Championship!

Ostatnie wyjazdowe spotkanie z Birmingham Barnsley zakończyło porażką 1-2. W lepszej formie jest Nottingham. Po zwycięstwie w 1/32 finału Pucharu Anglii z Arsenalem 1-0 nabrali większej pewności siebie.

Najlepszym dowodem na to jest fakt, że następnie odnieśli dwa zwycięstwa z rzędu w Championship. Najpierw na wyjeździe pokonali Millwall 1-0, a ostatnio na swoim boisku wygrali z Derby 2-1. Wyjazdowe zwycięstwo Nottingham z Barnsley 3-1 tym bardziej napawa optymizmem!

Typ: 1 (kurs 1.75 na STS)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Nottingham – Barnsley – Typy bukmacherskie 25 stycznia (wtorek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie