Nowy bonus powitalny Forbet. 2000 PLN na start!

Bukmacher Forbet ma nowy bonus powitalny dla wszystkich, którzy założą konto do końca sierpnia. Zobacz, co składa się na premię 2000 PLN na start!

Nowy bonus powitalny Forbet. 2000 PLN na start!
Nowy bonus powitalny Forbet. 2000 PLN na start!

Forbet bonus na start

Oferta specjalna przeznaczona jest dla osób, które zarejestrowały się w Forbet w dniach od 6 czerwca do końca sierpnia 2019 roku. Jeżeli posiadasz już konto u bukmachera, nie możesz otrzymać tej premii.

Bonus powitalny Forbet jeszcze do niedawna wynosił 1200 PLN. Obecnie prezent na start został powiększony aż o 800 PLN, a więc jego wartość to dokładnie 2000 PLN!

forbet rejestracja online
forbet rejestracja online

Aby odebrać specjalny bonus na start, musisz jedynie zapisać się do bukmachera Forbet. W tym celu należy wypełnić formularz online, podając w nim swoje dane.

Forbet kod promocyjny – 2000 PLN + 50 PLN freebet!

Aktywny jest też cały czas Forbet kod promocyjny. Jeżeli podasz „BETONLINE” w odpowiedniej rubryce, możesz liczyć na 50 PLN ekstra w formie freebetu!

Nowy bonus otrzymuje się przy trzech pierwszych wpłatach. Największe doładowanie zgarnąć można przy depozycie numer jeden, ale i dwa kolejne na pewno dla wielu z was będą wyglądały atrakcyjnie!

  • I wpłata – 100% do 1000 PLN
  • II wpłata – 75% do 500 PLN
  • III wpłata – 50% do 500 PLN

Obstawianie w Forbet to nie tylko okazja do tego, by wykorzystywać własne typy dnia. Bukmacher ten pozwala na oglądanie meczów za darmo, a to wszystko dzięki usłudze Forbet TV, czyli internetowej bazie streamów wideo bez żadnych opłat!

Forbet kod promocyjny
Forbet kod promocyjny

1000 PLN na dzień dobry w Forbet

Każdy, kto dokonuje rejestracji u bukmachera Forbet, może odebrać na dzień dobry nawet 1000 PLN. To niepowtarzalna szansa, gdyż bardzo rzadko u tego buka można w późniejszym czasie otrzymać taki bonus.

Jak zgarnąć do 1000 PLN ekstra? Wszystko sprowadza się do dokonania jednej wpłaty. Im więcej gracz przeleje na swoje nowo otwarte konto bukmacherskie, tym pokaźniejszą premię dostanie.

Do zdobycia jest 1000 złotych maksymalnie, co oznacza, iż można otrzymać także mniejsze kwoty. Nieprawdą jest, że Forbet bonus powitalny dostępny jest tylko dla tych, którzy dysponują grubym portfelem.

Dodatkowe pieniądze dodawane są do konta bonusowego automatycznie. Wszystkie można wykorzystać na obstawianie wydarzeń sportowych z oferty znajdującej się na www.iForbet.pl. I co bardzo ważne – warunki obrotu bonusu są łatwo zrozumiałe i na tyle proste, że powinien poradzić sobie z nimi nawet początkujący!

Bonus ekstra 50 PLN od Forbet

Premia powitalna od Forbet jest bardzo pokaźna, ale jeżeli ktoś jest naprawdę wymagający, może zdecydować się na jej powiększenie o 50 PLN ekstra. Potrzebny jest do tego kod promocyjny, który wpisujemy przy rejestracji.

Aktualny kod brzmi „BETONLINE„. Daje on 50 PLN ekstra, ale tylko w przypadku gdy nasza wpłata na konto typerskie po rejestracji wyniesie co najmniej 100 PLN!

Bonusy i kody lubią się zmieniać, ale ten przez nas podany jest na tyle popularny, że nikt nie decyduje się na jego modyfikację!

Forbet darmowe mecze online

Każda osoba zarejestrowana u bukmachera Forbet może oglądać darmowe mecze online. Nie jest potrzebne w tym przypadku nic poza bezpłatnym kontem typerskim.

Uruchamianie streamów jest naprawdę proste, a do tego w stu procentach legalne. Poniżej prezentujemy wam specjalny poradnik wideo, na którym widoczne są wszystkie szczegóły dotyczące tego, jak uruchamia się mecz online w Forbet TV!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Nowy bonus powitalny Forbet. 2000 PLN na start! Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie