Bukmacher Forbet ma nowy bonus powitalny dla wszystkich, którzy założą konto do końca sierpnia. Zobacz, co składa się na premię 2000 PLN na start!

Nowy bonus powitalny Forbet. 2000 PLN na start!
Nowy bonus powitalny Forbet. 2000 PLN na start!

Forbet bonus na start

Oferta specjalna przeznaczona jest dla osób, które zarejestrowały się w Forbet w dniach od 6 czerwca do końca sierpnia 2019 roku. Jeżeli posiadasz już konto u bukmachera, nie możesz otrzymać tej premii.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Bonus powitalny Forbet jeszcze do niedawna wynosił 1200 PLN. Obecnie prezent na start został powiększony aż o 800 PLN, a więc jego wartość to dokładnie 2000 PLN!

forbet rejestracja online
forbet rejestracja online

Aby odebrać specjalny bonus na start, musisz jedynie zapisać się do bukmachera Forbet. W tym celu należy wypełnić formularz online, podając w nim swoje dane.

Forbet kod promocyjny – 2000 PLN + 50 PLN freebet!

Aktywny jest też cały czas Forbet kod promocyjny. Jeżeli podasz „BETONLINE” w odpowiedniej rubryce, możesz liczyć na 50 PLN ekstra w formie freebetu!

Nowy bonus otrzymuje się przy trzech pierwszych wpłatach. Największe doładowanie zgarnąć można przy depozycie numer jeden, ale i dwa kolejne na pewno dla wielu z was będą wyglądały atrakcyjnie!

  • I wpłata – 100% do 1000 PLN
  • II wpłata – 75% do 500 PLN
  • III wpłata – 50% do 500 PLN

Obstawianie w Forbet to nie tylko okazja do tego, by wykorzystywać własne typy dnia. Bukmacher ten pozwala na oglądanie meczów za darmo, a to wszystko dzięki usłudze Forbet TV, czyli internetowej bazie streamów wideo bez żadnych opłat!

Forbet kod promocyjny
Forbet kod promocyjny

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.