Nowy bukmacher w Polsce – Ewinner.pl! Na start do zgarnięcia ponad 1000 PLN!

Bukmacher Ewinner wystartował oficjalnie, a więc można już korzystać z jego oferty oraz dobry przygotowany na start bonus powitalny! Sprawdźcie aktualne informacje na temat tego portalu!

Nowy bukmacher w Polsce - Ewinner.pl! Na start do zgarnięcia ponad 1000 PLN!
Nowy bukmacher w Polsce – Ewinner.pl! Na start do zgarnięcia ponad 1000 PLN!

Zakłady bukmacherskie Ewinner. Co do zdobycia na powitanie?

Zakłady Bukmacherskie Ewinner w ubiegłym roku uzyskały licencję Ministerstwa Finansów. Nic dziwnego, że sporo osób całkowicie o nich zapomniało. Teraz jest to już jednak marka, która oficjalnie wystartowała!

Bonus powitalny Ewinner to nie jedna, nie dwie, ale aż trzy premie na dobry początek obstawiania meczów online. W ramach promocji na start dla nowo zarejestrowanych do zgarnięcia jest premia do kwoty 1150 złotych!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Tuż po dokonaniu rejestracji konta do odebrania jest Zakład Bez Ryzyka 150 złotych. Jeżeli ktoś zdecyduje się grać dalej w Ewinner, będzie mógł liczyć na kolejne premie – 100% do 500 złotych przy wpłacie numer dwa oraz tyle samo przy depozycie trzecim!

Ewinner bonus na start. Promocja powitalna dla nowych graczy:

  • I wpłata – 150 zł jako Zakład Bez Ryzyka
  • II wpłata – 100% do 500 zł
  • III wpłata – 100% do 500 zł

Oferta powitalna Ewinner przygotowana jest dla wszystkich, którzy chcą zarejestrować się u tego bukmachera. Nie ma tutaj żadnego kodu promocyjnego – staramy się, by wkrótce specjalnie dla Was był jakiś dostępny!

Masz dodatkowe pytania, wątpliwości? Na naszej stronie nie tylko są dostępne typy bukmacherskie na dziś, ale także wiele informacji dotyczących rynku bukmacherskiego! Aby być z nami na bieżąco, wystarczy zapisać się do powiadomień w przeglądarce! To wyjątkowo prosta sprawa!


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Nowy bukmacher w Polsce – Ewinner.pl! Na start do zgarnięcia ponad 1000 PLN! Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie