100 PLN jako Zakład Bez Ryzyka można obecnie otrzymać w ramach oferty powitalnej od bukmachera Betfan. Każdy może sprawdzić nowy kod promocyjny do wykorzystania przy rejestracji konta!

Nowy kod promocyjny w Betfan. Teraz 100 PLN Zakład Bez Ryzyka dla każdego!
Nowy kod promocyjny w Betfan. Teraz 100 PLN Zakład Bez Ryzyka dla każdego!

Betfan kod promocyjny. Premia dla nowych!

Kod promocyjny Betfan to niepowtarzalna szansa na zdobycie dodatkowej premii przy rejestracji konta u tego bukmachera. Tylko na samym początku można otrzymać bonus i to aż w wysokości 100 PLN.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Zakład Bez Ryzyka jest dostępny tylko dla tych, którzy wykorzystają kod promocyjny, to jest wpiszą go w odpowiednią rubrykę przy zapisywaniu się do bukmachera. Obiecana premia może wynieść nawet 100 PLN!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

100 PLN extra jako Zakład Bez Ryzyka na Betfan.pl

Dodatkowe środki to opcjonalna propozycja, ale tylko przy rejestracji można z niej skorzystać! Powiększenie bonusu powitalnego jest dostępne dla wszystkich, a wszystko sprowadza się do wykorzystania podanego niżej kodu!

Aktualny dostępny w Betfan kod promocyjny brzmi po prostu… BETFAN. Jedno słowo, a premia to aż 100 PLN więcej niż normalnie!

🤑Bonus powitalny Betfan 🤑

  1. 100 PLN jako Zakład Bez Ryzyka z kodem promocyjnym „BETFAN„!
  2. Depozyt numer jeden powiększony o 10%
  3. Obrót i depozyt numer dwa też zwiększony o 10%
  4. Obstawianie i bonus numer trzy – 10% ekstra za wpłatę!
  5. A na koniec wygrane powiększone x10!

Oferta jest ograniczona czasowo. Nigdy nie wiadomo, kiedy się zakończy albo zostanie zmieniona. Każdy tylko ma jedną szansę na odebranie bonusu i to dokładnie w takiej formie, jak ta podana powyżej!


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.