Orgryte – GAIS – 17 czerwca (poniedziałek)

W tej rywalizacji bardziej spodziewam się bramek, niż zwycięstwa którejś z drużyn. Orgryte i GAIS to zespoły, po których wszystkiego się można spodziewać. W lepszych humorach do tego poniedziałkowego spotkania przystąpią gospodarze którzy wygrali dwa ostatnie mecze. Goście natomiast dwa ostatnie przegrali, jednak z bardzo wymagającymi rywalami, bo liderem i wiceliderem.

Typy Dnia – 17 czerwca (poniedziałek)

Szwedzka Superettan: Orgryte vs GAIS. Typ i Analiza

Próbuję znaleźć w miarę dobry typ na to spotkanie i prawdę mówiąc, żaden mi nie pasuje, najlepszym rozwiązaniem chyba jest over 2 z opcją zwrotu w przypadku dwóch bramek po kursie 1.50 w LVBet. Zacznijmy od Orgryte które w ligowej tabeli znajduje się na szóstej lokacie z dorobkiem osiemnastu punktów na koncie. W dwóch ostatnich meczach zdobyło sześc punktów.

Najpierw przed własną publicznością wygrało ze Syrianską 2-0 która jest w przeciętnej formie. Natomiast w ostatniej kolejce na wyjeździe wygrało z bardziej wymagającym przeciwnikiem, z trzecim w tabeli Brage 1-0. No ale trzeba zaznaczyć, że przy prowadzeniu Orgryte 1-0 w 44. minucie spotkania rzutu karnego dla Brage nie wykorzystał Lundin. Jak więc widać, w przypadku strzelonej bramki wynik mógłby być inny.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Nie da się ukryć, że to nie było najlepsze spotkanie w wykonaniu piłkarzy Brage, zmarnowany rzut karny, poza tym parę dogodnych sytuacji na strzelenie gola zmarnowali. Czy więc dwa ostatnie zwycięstwa świadczą o dobrej formie Orgryte? tu bym postawił duży znak zapytania, bo te wcześniejsze ze Syrianską która znajduje się w dolnej części tabeli na pewno nie świadczy o jakiejś super formie tej drużyny. Dlatego nie ma pewności, że w poniedziałek spokojnie poradzi sobie z GAIS.

Ta drużyna z dorobkiem trzynastu punktów zajmuje jedenaste miejsce w tabeli. Przegrała dwa ostatnie mecze, zgadza się, ale kogo miała na rozkładzie? no właśnie, najlepszych. Czyli wicelidera Mjallby z którym przegrała na wyjeździe 0-2 i lidera Varbergs z którym odnotowała wyjazdową porażkę 1-2.

Jak więc widać, ostatni przeciwnicy GAIS z całą pewnością można powiedzieć byli z najwyższej półki prawda? no właśnie. Czy goście po tych dwóch porażkach są w stanie się podnieść i rozegrać dobre spotkanie przeciwko Orgryte? oczywiście że tak, bo z kolei ten zespół jak wcześniej wspomniałem poza Syrianską aż tak dobrych rywali nie miał, a Brage też przegrało troszkę na własne życzenie.

Historia bezpośrednich spotkań pokazuje, że GAIS nie było wygodnym przeciwnikiem dla Orgryte. W poprzednim sezonie wygrało na jego terenie 3-1, a przed własną publicznością zremisowało 4-4. Jak więc widać, niewykluczone że w najbliższy poniedziałek także coś strzeli. W każdym razie w tej rywalizacji najbardziej liczę na bramki, co najmniej trzy.

Typ: powyżej 2 gola

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie