Orzeł – Falubaz ( typy)

W 5. kolejce na zapleczu ekstralig Orzeł Łódź podejmie u siebie Stelmet Falubaz Zielona Góra. Goście będą chcieli podtrzymać passę meczów bez porażki. Stawiam na ich zwycięstwo @1,90 STS

żużel typowanie dnia

Falubaz  nie zaznał jeszcze smaku porażki , dwa zwycięstwa i remis, jednak styl, w jakim zdobywał te punkty pozostawia sporo do życzenia ponieważ są jednym z faworytów do awansu a styl nie przekonywał nawet najwierniejszych kibiców tego klubu. W coraz lepszej dyspozycji jest Fricke a równą i dobrą formę od początku pokazuję popularny Buczek. Mocnym ogniwem powinien wydawać się Tungate który jezdził jeszcze nie tak dawno w Łodzi. Jak zawsze wiele zależy od Piotra Protasiewicza i Janka Kvecha. Szczególnie kapitan Falubazu który ogłosił zakończenie kariery i pewnie chce zakończyć sezon z awansem. Najbardziej boję się u juniorów Falubazu aby nie dostawali batów od gospodarzy ponieważ wtedy może być cięzej ze zwycięstwem jednak 1,90 zachęca aby pograć na Falubaz.

Łodzianie przed własną publicznością pewnie pokonali ekipę z Rybnika i przegrali z Polonią Bydgoszcz, to dla mnie jest wykładnik gdyż Bydgoszczan i Zielonogórzan oceniam na równo. Fatalne zaprezentowali się w Krośnie gdzie zostali rozgromieni i dziś ciężko będzie tez o punkty. Jeśli Orzeł chce wygrać świetnie muszą pojechać Kurtz i Iversen ale nie widzę aby oni wszystko wygrywali z liderami Zielogórzan. Jest zbyt dużo niepewnych zawodników jak Kościuch czy Becker.

Bardzo fajnym zakładem wydaję się również under 2,5 podwójnych zwycięstw gospodarzy. @1,55. Az 3 biegi  podwójnie mieliby wygrać bezbarwni gospodarze z kandydatem awansu ? Jest to bardzo wątpliwie. Tor musiałby dobitnie nie leżeć zawodnikom Falubazu, tam są zbyt doświadczeni zawodnicy uczestnicy cyklu GP. Wydaję mi się że gdy w biegu młodzieżowym nie będzie 5-1 to powinno wejśc na luzie.

Typy:

Falubaz @1,90 STS

Orzeł under 2,5 wygranego biegu @1,55 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Orzeł – Falubaz ( typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie