Orzeł Łódz – Falubaz Zielona Góra ( typy)

W sobotę w Łodzi rozpoczyna się faza play off miejscowy Orzeł podejmie Stelmet Falubaz Zielona Góra. Goście są faworytem tego dwumeczu, którzy przed sezonem za cel postawili sobie szybki awans o co nie będzie łatwo a dzisiaj przystepują do spotkania bardzo mocno osłabieni.

obstawianie żużla online

Falubaz do play-offów przystępuje z drugiego miejsca. Każde potknięcie na tej fazie rozgrywek będzie uznane za sensację. Goście mają  swoje problemy. Przede wszystkim nie pojedzie do końca sezonu podstawowy junior Dawid Rempała. Wczoraj w zawodach kontuzji nabawił się Jan Kvech który był w znakomitej formie głównie dzięki Niemu Czesi zdobyli sensacyjnie medal w speedway of nations.

Aby Falubaz osiągnął dobry wynik potrzebna jest dobra dyspozycja kapitana Protasiewicza. Oczywiście są liderzy w postaci Fricke i Buczkowskiego, jest tez Rohan Tungate który przed przyjściem do Falubazu jezdził dla klubu Witolda Skrzydlewskiego i właśnie na Niego dzisiaj stawiam over 8,5 pkt @1,94. Mecz jest dla mnie loterią mimo że kurs kusi na Falubaz w okolicach @3 ale przy takich osłabieniach może być róznie .

Tym bardziej że nie tak dawno Falubaz mierzył się w Łodzi z Orłem i padł remis ale to głównie Mateuszowi Tonderowi który przywiózł dwie cenne trójki na koniec zawodów. Dziś ten młodzian pojedzie od początku za Kvecha.

Wracając do Tungate tor w Łodzi zna jak własną kieszeń. Linia niska bo ma dwa bardzo ciężkie biegi nr 1 i nr 13. Nie bede opisywać kto w nich startuję bo każdy kibic wie. W parze ustawiony z Protasiewiczem. Moim zdaniem znajomość tego obiektu pomoże mu , nie wykluczone że pojedzie w rezerwie taktycznej wtedy bieg ostatni nie będzie się liczyć.  Myślę że około 10 pkt zdobędzie dziś Tungate w Łodzi.

Typy:

Tungate over 8,5 pkt @1,94 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Orzeł Łódz – Falubaz Zielona Góra ( typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie