Orzeł Łodz – Row Rybnik

Dzisiaj w Łodzi odbędzie się spotkanie orła łódz z rowem rybnik, faworytami są goście. Mecz zaplanowany na godz 14 transmisja N sport. Podopieczni Adama Skórnickiego i Marka Cieślaka nie zaznali jeszcze w tym roku goryczy porażki do Łodzi przyjeżdza drużyna z aspiracjami do szybkiego powrotu do ekstraligi, ostatnie wyniki przemawiają za gośćmi. Rybnik w ostatnich 5 spotkaniach zawsze wygrywał dlatego proponuje handicap Rybnik (-2,5pkt) @1,55

żużel typersi

Ostatnio Rybniczanie wygrali 48-42. Łódz wygrała ostatni raz 10 lat temu, w tym roku Rybniczanie pokonali Krosno 63-27 i zremisowali na wyjezdzie z Gdańskiem 45-45.
Do drużyny Marka Cieślaka powraca lider po covidzie Duńczyk Jensen. W bardzo dobrej formie od początku  roku jest Kacper Gomólski który po nieudanym roku 2020 zaliczył znakomite starty i awansował do półfinału IMP, jednak dzisiaj zadanie będzie miał trudniejsze dlatego typuję poniżej 9,5 pkt ponieważ ma bardzo trudne biegi z liderami gospodarzy. Problemem gospodarzy może być brak wyraznego lidera który poprowadziłby do zwycięstwa, w ostatnim spotkaniu Kurtz rzutem ta taśmę załapał się do składu Orła i zdobył 13 pkt.

Pytanie czy podczyma swoją formę. Adam Skórnicki liczy na swoich krajowych zawodników m.in Marcina Nowaka i Norberta Kościucha. Jednak to postawa juniorów może okazać sie kluczowa ponieważ po stronie gospodarzy wystapia Jakub Sroka i Mateusz Dul którzy nie wyróżnili się niczym w meczu z Unią Tarnów, jeśli juniorzy gości pojadą na takim poziomie jak w Gdańsku, Orzeł Łódz jest bez szans.

Typy:

Rybnik (-2,5 pkt) 1,55

Gomólski under 9,5 pkt @2,01 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie