Orzeł Łodz – Wybrzeże Gdańsk ( typy)

Nie samym Grand Prix kibic żyje. Na zapleczu ekstraligi dojdzie do spotkania w Łodzi gdzie Orzeł podejmować będzie Wybrzeże Gdańsk. Obstawiam zwycięstwo gospodarzy @1,55 STS

typy na żużel

Orzeł Łódz jest na 5 pozycji, mając dwa zwycięstwa i jeden remis, dziś na swoim obiekcie powinni sobie poradzić. Łodzianie wypożyczyli Timo Lahtiego do dzisiejszego rywala. Stawiając na dwójkę obcokrajowców Kurtza i Iversena. Coraz lepiej jedzie Kościuch którzy kolejny sezon spędza w Łodzi oraz Marcin Nowak. Łodzianie mają 3 pkt przewagi nad Lotosem i jeśli myślą o awansie do play off  to muszą wygrać wysoko i liczyć nawet na punkt bonusowy w tym starciu.

Wybrzeże Gdańsk wygrało dopiero pierwsze spotkanie w 6 kolejce wygrywając 53 -37 z Rowem Rybnik odbiło się od dna. Jednak ich sytuacja nie jest beznadziejna gdyż mają ogromne szansę na kilka punktów bonusowych. Minimalne przegrane w Landshut czy Zielonej Górze mogą powodować optymizm u zawodników z nad morza. Tak może być i w dzisiejszym spotkaniu  bo o zwycięstwo będzie niezwykle ciężko. O ile u siebie  tacy zawodnicy jak Jensen czy Gała mogą odpalić. Dziś myślę że pewnymymi punktami tylko są Lahti i Jamróg który jest w formie i awansował na finałów IMP.


Bardzo wiele będzie zależało dzisiaj od zawodników u 24 Trofimow i Becker, lekko mówiąc ich zdobycze punktowe są ostatnio dalekie od ideału. Myślę że dzisiaj Łódz pojedzie jako równa drużyna i z podziurawionym składem Gdańska sobie poradzą.

Typy:

Orzeł @1,55 STS

Kurtz over 10,5 @1,84 STS

Kościuch over 6,5 pkt @1,57 STS

Jamróg over 8,5 pkt @1,57 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Orzeł Łodz – Wybrzeże Gdańsk ( typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie