Ostatki biatlonowe w Hochfilzen ( Typy bukmacherskie)

Na zakończenie zmagań w Hochfilzen w niedzielę odbędzie się sztafeta pań i bieg na dochodzenie panów z tej okazji wybrałem dwa najmocniejsze typy moim zdaniem. Kursy nie najwyższe ale dość pewne uważam.

typy z biathlonu
Biathlon typy bukmacherskie 2022

Szwecja – Francja 1 @1,35 ewinner

W Biatlonie nie istnieje coś takiego jak pewniak, jednak tu zdecydowanie stawiam na Szwedki które biegną w najmocniejszym składzie Persson Magnusson i siostry Oeberg. Patrząc na wyniki sprintu wszystkie cztery zajęły miejsca w Top 10, ich ogromnym atutem jest strzelanie. 6 pudeł na 40 strzałów to bardzo mało, mając w zanadrzu doładowania i siostry Oeberg są w bardzo dobrej formie biegowej, gdzie mając dwa pudła w sprincie Elvira była w Top 6. Kadra Francji Jeanmonnot, Chevalier Anais , Chevalier Chloe ,Simon. Simon  jako liderka była trzecia w sprincie ale reszta reprezentanek słabo. Po 2 zmianiach myślę że już będzie spora przewaga Szwedek. Kadra Francji tak szybko nie wróci do sukcesów jakie miała chociażby kilka lat temu.

Samuelsson Top 15. @1,45 fortuna

Szwed był dopiero 19 w sprincie mając dwa pudła i 1,42 straty do top 15 traci 5 sekund, jutro bedą przetasowania takich zawodników jak Samuelsson czy Doll gdzie mieli nieudany sprint i na dochodzenie 4 doładowania faworyzują takich zawodników co dobrze strzelaja a Sebastian do takich należy. Wczoraj w sztafecie było widać że jest mocny wyprowadził reprezentacje na 2 miejsce za Norwegów. W pokonanym polu zostawił Dolla i Fillona Maileta. Bym się nie zdziwił jak Szwed jutro będzie w Top 10 ponieważ przed nim są owiele słabsi zawodnicy ich uratowało bezbłedne strzelanie , nawet jeśli jutro będzie podobnie to trasa dłuższa i więcej czasu na odrabianie. ale to już większe ryzyko

Typy:

Szwecja – Francja 1 @1,35 Ewinner

Samuelsson Top 15 @1,45 Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Ostatki biatlonowe w Hochfilzen ( Typy bukmacherskie) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie