Ostatki w Bischofschofen (Typy na turniej 4 skoczni )

Dziś odbędzie się już ostatni konkurs na skoczni w Bischofschofen, zdecydowanym faworytem konkursu będzie Ryoyu Kobayashi który wygrał już 3 konkursy w turnieju i staje aby przejśc do histori skoków, człowieka który dwukrotnie wygrał cztery konkursy.

Skoki narciarskie: Oberstdorf-kwalifikacje. Typy bukmacherskie
Skoki narciarskie: Bischofschofen -konkurs. Typy bukmacherskie

Kobayashi wygra @1,85 STS

Nie lubie zbytnio grać na zwycięstwo zawodnika czy zawodniczki w sportach zimowych, jednak postawa Japończyka kusi aby to zrobić. Jest w rewelacyjnej formie, w treningach jest w czubie kwalifikacje w większości wygrywa i co najważniejsze konkursy, skacze najdalej i w nienagannym stylu wygrywa konkurs za konkursem. Jesli dziś wygra to wygra drugi raz cztery konkursy w turnieju i przejdzie do histori. Widać jego klasę nawet gdy wczoraj tracił 5 pkt do Lindvika, pokonał go w drugiej serii. Nawet niekorzystny wiatr w plecy nie jest mu straszny. Pewnie idzie do Puchar Świata mimo że opuścił kilka zawodów.

Hoerl Top 10 @1,60 Fortuna

Kolejny zakład na Hoerla, tym razem że będzie w Top 10, bardzo duże szansę daję temu zakładowi. Jest 8 w klasyfikacji turnieju po 6 skokach, skacze u siebie , jest dla mnie rewelacja tego turnieju w treningu do wczorajszego konkursu co prawda tylko 122,5 co dało 17 miejsce,, w kwalifikacjach już był w 10tce 128,5m. W konkursie już poleciał tak jak wskazuje to jego forma od kilku zawodów. odpowiednio 138 i 132,5 m co dało 5 miejsce. Uważam że dziś przy odrobinie szcześcia może znalezć na podium. Zdecydowanie jest najlepszy z Austriaków. Skocznia mu pasuję, musiałby naprawde zepsuć oba skoki aby nie być w 10 tce dla mnie to 8/10 zakład.

Typy:

Kobayashi wygra @1,85

Hoerl Top 10 @1,60 fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Ostatki w Bischofschofen (Typy na turniej 4 skoczni ) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie