Ostatki w Nice 1 lidze.

Dzisiaj w Krośnie odbędzie się ostatnie spotkanie ligowe  w tym sezonie, jednak jest ono najważniejsze. Obstawiam w tym pojedynku zwycięstwo Wilków nad ekipą z Ostrowa. Strata 30 punktów po pierwszym spotkaniu finałowym do Ostrovi Ostrów jest ogromna.  Wilki Krosno nie poddają się, ale niewiadomo do końca czy tak naprawde chcą awansować w tym roku.

żużel typy dnia

W finale 1 ligi w tym sezonie mierzą się akurat te zespoły które wygrały rundę zasadniczą. Ostrowska drużyna idzie od pewnego czasu jak burza. Od czterech meczów jest niepokonana, prezentując się szczególnie imponująco na własnym torze. W półfinale rozbiła Rybnik (59:31), natomiast dwumecz decydujący o awansie rozpoczęła od jeszcze wyższej wygranej z Wilkami (60:30). To pozwoliło jej wypracować bardzo dużą przewagę przed niedzielnym rewanżem, wydaję się że awans do ekstraligi jest formalnością jednak warto przypomnieć sobie 2019 r gdzie Polonia Bydgoszcz przegrała w Poznaniu 59-31 a w Bydgoszczy to odrobili.

Beniaminek z Podkarpacia wie natomiast o tym, że sytuacja jest dla niego arcytrudna, ale też nikt nie ma zamiaru się od razu poddawać. Ale nikt nie będzie miał pretensji gdy tego nie odrobia.  Wydaję się że najważniejszym planem na dziś jest zwycięstwo i danie radości swoim kibicom. W swoich szeregach mają znakomitych zawodników którzy poradziliby sobie w ekstralidze mowa tu o Lebiediwie i Musielaku. Najważniejszym ogniwem żeby dziś wygrać wydaję się postawa Milika i Wojdyły, którzy niejednokrotnie pokazali klase w Krośnie.

Wydaję się że Ostrowianie mają lepszych juniorów, jednak myślę że o przekroczeniu 31 pkt zejdzie ciśnienie z ekipy Ostrowa .Wilki pojada na luzie powinno to dać zwycięstwo. Typuję 50-40 dla Krosna. 

Typy

Wilki @1,50 forbet

Gapiński under 10,5 pkt 1,80 STS

Musielak – Gapiński 1 1,65 etoto

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Ostatki w Nice 1 lidze. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie