Ostatni etap walki o mistrzostwo świata.

Dzisiaj w Toruniu odbędzie się ostatnia eliminacja cyklu GP 2021. Pierwszym typem jest para Laguta – Janowski 1 @1,50. Transmisja od 19:00 w canale plus

żużel typersi

Artiom Laguta ma 9 pkt przewagi nad Bartoszem Zmarzlikiem, musiałby zaliczyć najgoszry występ od kilku tygodni aby to roztwonić. Widać jego pewność jazdy jak po ,,1” wrócił na dobre tory. W półfinale wczoraj też zaskoczył wszystkich gdzie najlepsze było pole A. On z uśmiechem wybierał pole B w półfinale i finale było widać że to strzał w dziesiątke,wiedział co robi. Wyjeżdżał ze startu jak z armaty. Dziś powinien ponownie być w finale i przypieczętować tytuł.

Maciek wczorajszym finałem i drugim miejscem mnie zaskoczył. Utrzyma się w cyklu GP w Top 6. Dzisiejsze zawody może potraktować na pełnym luzie i bawić się speedwayem. Po ostatnich średnich występach poza Olimpijskim we Wrocławiu, kolejny świetny występ na Motoarenie może zwieńczyć całkiem udany sezon. Zabrakło ponownie medalu. Wylosował nr 9 który da dwa razy najlepsze pole A. Ale to ma małe znaczenie bo wszystko roztrzygnie się w głównej fazie turnieju.

Uważam że Rosjanin jest w takiej formie że nawet po zdobyciu już mistrzostwa, nie odpuści i nawet gdy obaj będą w finale to roztrzygnie to na swoją korzyść.

Typ: Łaguta – Janowski 1 @1,50 ewinner

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Ostatni etap walki o mistrzostwo świata. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie