Ostatnie spotkanie w Toruniu.

W piątek 20 sierpnia na Toruńskiej Motoarenie odbędzie się spotkanie ostatniej kolejki rundy zasadniczej pomiędzy Apatorem Toruń a Stalą Gorzów. Transmisja w Eleven Sports od 20:30. Jednym z typów jest handicap w stronę gospodarzy (-8,5)@1,65 STS

żużel typy dnia
Apator Toruń – Stal Gorzów – Typy bukmacherskie

Apator Toruń – Stal Gorzów – Typy bukmacherskie

To spotkanie tak naprawdę dla obu ekip jest o tak zwaną pietruszkę. Obie ekipy pozostaną na tych miejscach. Gospodarze mają zapewnione utrzymanie w lidze, są obecnie na 6 miejscu i nikt tego nie zmieni. Jadą co najwyżej o dobre wrażenie przed swoimi kibicami aby zamknąc sezon zwycięstwem nad wicemistrzem Polski. Kilku zawodników jedzie również o kontrakt na kolejny sezon, mam tu na myśli braci Holder czy Roberta Lamberta. Spokojnym raczej można być o Polaków Miedzińskiego i Przedpełskiego. Głównie większość będzie się przyglądać Chrisowi który cały sezon jedzie słabo, nawet w Toruniu, dziś z nr 11 w parze z Adrianem ma bardzo łatwe biegi tylko raz pojedzie przeciw Zmarzlikowi, głównie ma biegi na drugą linie stali i juniorów. Warto zaryzykować jego over punktowy over 7,5 pkt @1,57 STS

Gorzowianie natomiast obecnie zajmują drugą pozycję, mają zapewnioną jazdę w półfinale, jeszcze niewiadomo z kim czy z Motorem czy Unią Leszno. Do Torunia przyjeżdzają bardzo mocno osłabieni. Pojadą bez Vaculika, Wozniaka, Nowackiego i Jasińskiego. Osłabienie na pozycji juniorskiej nie będzie tak odczuwalne, jednak brak liderów owszem. Co prawda za Vaculika będzie stosowane zastępstwo zawodnika,  to oznacza że dodatkowy start będą mieli Zmarzlik i Thomsen, ale i Karczmarz i Birkemosse, którzy jadą w tym roku bardzo słabo i cudów nie można się po nich spodziewać. Dlatego kolejny typem który proponuję jest Przedpełski – Karczmarz 1(-1,5)@1,65 forbet. Mimo jednego startu więcej zawodnika gości , tych zawodników dzieli przepaść. Spodziewam się wyniku Przedpełskiego w okolicach 10 pkt co pozwoli na swobodne wejście zakładu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Gorzowianie pewnie marzyliby aby zdobyć bonusa co byłoby nie lada sukcesem, w Gorzowie wygrali 50-40. Bonus spowodowałby że drugie spotkanie półfinałowe pojechaliby na swoim obiekcie. Stalowcy na wyjazdach prezentują się średnio, główną ich zaletą jest zbieranie bonusów stąd wysoka pozycja w tabeli.

Jednak dzisiaj uważam że polegną z Toruniu i do niedzieli nadal nic nie będziemy wiedzieć kto zajmie które miejsce w tabeli przed najważniejszymi rozgrywkami.

Typy Apator – Stal:

  • Apator (-8,5) @1,65 STS
  • Holder Chris over 7,5 pkt @1,57 STS
  • Przedpełski – Karczmarz 1(-1,5) @1,65 Forbet

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Ostatnie spotkanie w Toruniu. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie