Ostatnie starty w Hochfilzen.

W Austriackim Hochfilzen jak i tydzień temu w Oestersund odbędą się biegi sztafetowe, Stawiam ponownie na zwycięstwo Norwegów @2,25 forbet.

typy z biathlonu
Biathlon typy bukmacherskie 2021

Norwegowie będą biegli w swoim najmocniejszym składzie braca Boe, Legreid i Christiansen. Widać że oni dopiero budują formę na Zimowe Igrzyska Olimpijskie. Przedwczoraj cała czwórka była w 1-10 w sprincie. W Oestersund wygrali z przewagą tylko 11 s nad Francja i trzeba zaznaczyc że mieli 4 pudła więcej od swoich rywali. W Hochfilzen ma mocniej wiać, więc niewykluczone są karne rundy a bardziej niestabilni na strzelnicy są ich najwięksi rywale Francuzi. Wczoraj z kolei Francuzi pokazali siłę w biegu na dochodzenie. Stawiam jednak na Norwegów oni są bardziej pewni na strzelnicy, myślę że któryś Francuz jutro pobiegnie do ogródka.

Myślę że czarnym koniem tej sztafety mogą być Rosjanie których również stawiam blisko podium 1-4 @1,45 fortuna. Rosjanie  po trzeciej zmianie w Oestersund byli 20 sekund za Norwegami, tylko fatalne strzelanie Latypowa na ostatniej zmianie i karna runda spowodowała strate pozycji, gdyby nie to Rosjanie mogliby nawet powalczyc o wygraną, dlatego uważam że warto typować Rosjan do czwórki. Wydaję mi się że oni są najmocniejsi na strzelnicy z czołówki, myslę że bedzie to mialo duże znaczenie dziś.

Typy 

Norwegia zwyciestwo @2,25 sts
Rosja Top 4 @1,45 fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Ostatnie starty w Hochfilzen. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie