Ostrovia Ostrów – Unia Tarnów: ( Typy i analiza)

Spotkanie Ostrova i Tarnowa zakończy 9 kolejkę 1 ligi. W pierwszym spotkaniu Ostrowianie wygrali aż 26 pkt w Tarnowie. W dzisiejszym spotkaniu w oko wpadły dwa typy handicap (-14,5) @1,50 i Iversen over 8,5 [email protected],52. Transmisja w n sport od 18:00.

żużel typersi

Ostrowianie mogą na luzie podejśc do spotkania. Nie będą musieli się za dużo wyslilać aby zgarnąć trzy duże oczka. Ostrowianom w dalszym ciągu brakuje wyraźnego lidera, ale cały zespół jedzie równo i to okazuje się kluczem. Ostatnio remisując w Gdańku pokazali że ich aspiracje do czwóki są w pełni uzasadnione. 11 pkt wygrali z Gnieznem a 8 z Gdańskiem. Wydaję się że tarnowianie są najsłabsi z tych drużyn. Ten handicap 14,5 powinien być pokryty.

Tarnowianie są w zupełnie innym miejscu. Zespół z Małopolski nie zdobył jeszcze punktów i na tę chwilę jest na prostej drodze do 2. Ligi. I nic nie wskazuję aby zdobył je w dniu dzisiejszym. W klubie doszło do zmian w sztabie szkoleniowym. Unię prowadzi duet Baran/ Rempała. To że Tarnowianie w pierwszej rundzie przegrali 26 pkt u siebie nie oznacza że dziś będzie podobnie, bo mierzyli się bez swoich najlepszych żuzlowców. Teraz obaj są w składzie i bardzo niską linie buki wystawiły na Iversena 8,5. Iversena stać na wygrywanie biegów w Ostrowie a o przywożenie dwójek już napewno. Myślę że spokojnie jest wstanie pokryć ją w 5 startach. Bardzo blisko pierwszych punktów Tarnowianie byli tydzień temu z naszpikowanym gwiazdami Krosnem. 44-46. Jednak dziś będzie o wiele ciężej.

Handicap 14,5 jest spokojnie do pokrycia przez bardzo wyrównana drużynę z Ostrova która znalazła już patent po dwóćh porażkach na swoim obiekcie na początku sezonu. Typuję 54-36.

Typy :

Ostrovia -14,5 @1,50 forbet

Iversen over 8,5 pkt @1,52 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Ostrovia Ostrów – Unia Tarnów: ( Typy i analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie