Ostrowia – GKM: Mecz o dużym gatunku ( Typy)

W niedzielę 10 kwietnia od godziny 16:00 odbędzie się spotkanie Ostrowi Ostrów z GKM Grudziądz. Stawiam w tym pojedynku na zwycięstwo gospodarzy po bardzo fajnym kursie @1,80 Totalbet.

obstawianie żużla online

Ten mecz może już na początku sezonu mieć ogromny ciężar gatunkowy. Dlatego, że obie ekipy najprawdopodobniej będą walczyć o uniknięcie spadku. Jeśli Ostrów przegra na inaugurację to może być w sytuacji podbramkowej ponieważ beniaminkowi będzie bardzo trudno o punkty z mocniejszymi rywalami, jednak uważam że oni nie będą chłopcami do bicia szczególnie u siebie. 

Ostrowianom powinien tor. Bardzo ważnę jest że w zespole zostali liderzy jak Gapiński i Walasek którzy nie powinni mieć problemu od pierwszego meczu. Jednak największym atutem powinni być juniorzy Ostrowa którzy byli moim zdaniem głównymi aktorami awansu pokonywali wielu bardziej doświadczonych seniorów innych ekip. Mowa tu o Szostaku i Krawczyku. Na tle GKM wyglądają owiele lepiej.


Minusem dla Ostrowa jest że od około tygodnia nie trenują na swoim obiekcie gdyż szefowie PGE Ekstraligi przymusili wszystkie kluby do rozłożenia plandeki na tor z powodu możliwego deszczu w tym tygodniu. 

Jednak Grudziądzanie od kiedy są w ekstralidze wygrali na wyjezdzie tylko 2-3  razy w tych wszystkich latach. Często wynik ciągnął tylko Nicki Pedersen który widać u progu sezonu jest w kosmicznej formie wysoko był w IMME w MPPK również  był szybki w tych biegach co jechał. Łacznie z Kasprzakiem i Pawlickim zajęli drugą lokatę w MPPK. Gdy GKM chce powalczyć to oni muszą zdobyć dwucyfrowe wyniki  tymbardziej że każdy zawodnik będzie mieć dodatkowy start za Tarasenkę który nie startuję z powodu wojny.

Moim zdaniem kierownictwo zrobiło błąd wystawiając z/z pod Nr 5, ten zawodnik jezdzi z juniorem i tacy zawodnicy jak Kasprzak czy Pawlicki czy młody Jacobsen który przyszedł na pozycje u 24 z Gniezna nie są pewni na wyjezdzie. I będą przegrywać z Ostrowianami. A Ogromną stratą pkt będą pojedynki juniorów. Myślę że tu gospodarze osiągną przewagę w okolicach 10 pkt. Dlatego przegraną Ostrowa uznam za sensację. w piatkowych spotkaniach gospodarze przegrywali. W niedzielnym spotkaniu nie powinno mieć to miejsca.

Typy :

Ostrowia @1,80 Totalbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Ostrowia – GKM: Mecz o dużym gatunku ( Typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie