Ostrowia -Włókniarz ( typy)

obstawianie żużla online

Zanim dojdzie do meczu w Gorzowie, drugi mecz na swoim obiekcie odjedzie beniaminek z Ostrowa. Ostrowia podejmować będzie Włókniarza Czestochowa. Typuję w tym pojedynku: Handicap w stronę gospodarzy (+18,5 pkt) @1,52 STS.

Częstochowianie są bardzo mocno faworyzowani. Co najważniejsze obie ekipy jeszcze nie wygrały w tym roku. Lwy przegrali u siebie z Lesznem i w Lublinie. Na ich obronę można wziąć że na ta chwile to liderzy tabeli. Pokonanie beniaminka wydaję się obowiązkiem dla drużyny która chce być w play offach. Zawodzą trochę juniorzy z Czestochowy od których wymagano lepszych wyników gdyż mają w swoich szeregach IMŚJ. Lepiej jeżdżą Woryna i Smektała. Wiecej też oczekuję się od Lindgrena

Ostrowianie przegrali dwa razy z grudziądzanami i torunianami po 35:55. Beniaminek już przed sezonem był spisywany na spadek i dotychczas utrzymuje tę opinię, pokazując, że do ekstraligowych drużyn sporo jej brakuje. W meczu na swoim obiekcie nie zawiódł tylko Chris Holder, teraz lepiej powinni pojechać wszyscy bo gorzej już nie można. Myślę że Ostrów może przez dłuższy dystans meczu być w kontakcie utrzymywać te 6-8 pkt straty dzięki rezerwom taktycznym. Nie przewiduję takiego pogromu jak to zrobili Grudziądzanie. W pierwszym spotkaniu też przez tydzień była położona plandeka na tor i z tego powodu nie mogli Ostrowianie trenować, teraz jest inaczej i uważam że ten handicap jest zdecydowanie za wysoki.

Typy:

Ostrowia ( +18,5 ) @1,52 STS

Walasek under 8,5 @1,70 STS

Holder over 10,5 pkt @1,80 STS

Miśkowiak over 5,5 pkt @1,80 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Ostrowia -Włókniarz ( typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie