Bukmacher Betfan ma dla graczy 3000 złotych w postaci specjalnego Pakietu Pudziana! Jeszcze za mało? Wszyscy, którzy wykorzystają kod promocyjny „BETFAN”, otrzymają dodatkowe 100 złotych!

Pakiet Pudziana - 3000 zł do odebrania w Betfan + 100 zł EKSTRA!
Pakiet Pudziana – 3000 zł do odebrania w Betfan + 100 zł EKSTRA!

Pakiet Pudziana, czyli bonus powitalny Betfan

Najnowszy, dostępny w Betfan bonus powitalny to największa premia jaką można na ten moment zgarnąć u legalnego bukmachera w Polsce. Żaden inny portal do obstawiania nie daje takich pieniędzy tuż po rejestracji konta!

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Pakiet Pudziana to owoc współpracy byłego strongmana z legalnym bukmacherem. Oferta przeznaczona jest tylko dla tych, którzy jeszcze nie rejestrowali się w Betfan. Sam proces zakłada konta to tylko kilka chwil – nie ma w tym nic skomplikowanego!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Bonus powitalny Betfan to 3000 złotych, które odbiera się nie tylko w formie bonusów od pierwszych wpłat, ale także jako mnożnik wygranych. Jest to premia jedyna w swoim rodzaju – na próżno podobnej szukać u innych bukmacherów w naszym kraju!

Kasa na start dla każdego nowego gracza!

Jak dokładnie to działa? Instrukcja odbierania bonusu na stronie internetowej Betfan wyjaśnia to najlepiej. Możecie sprawdzić ją już teraz:

bonus powitalny Betfan - jak odebrać?
bonus powitalny Betfan – jak odebrać?

Ale to jeszcze nie wszystko! Każdy nowy gracz może przy zakładaniu konta wpisać kod promocyjny. Brzmi on po prostu BETFAN i daje na dobry początek aż 100 złotych jako zakład bez ryzyka.

Ekstra 100 złotych z kodem „BETFAN” – darmowy bonus od Betfan!

Dodatkowa premia to ukłon w stronę tych, którzy przed wydawaniem własnych środków chcą dobrze sprawdzić możliwości bukmachera. Jakie posiada zakłady, czy łatwo zawiera się kupony – na te oraz inne pytania pozwala odpowiedzieć właśnie darmowy bonus Betfan otrzymany dzięki wpisaniu kodu promocyjnego!

Oferta jest limitowana! Pakiet Pudziana dostępny jest od 16 października 2019 roku – jeżeli ktoś jeszcze nie miał okazji do odebrać, być może właśnie teraz się na to zdecyduje!


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.