Perugia – Trentino – Typy bukmacherskie na hit we włoskiej lidze.

Dziś w Katarze rozpoczyna się największe świeto piłki nożnej na świecie, jednak w innych dyscyplinach również dojdzie do ciekawych pojedynków i takim powinno być spotkanie Perugi z Trentino we włoskiej lidze siatkarskiej. Spotkanie rozpocznie się od 16:30. W tym pojedynku typuję over 3,5 seta @1,55 Betfan

Siatkarskie typy dnia - 19 września (czwartek)
Siatkarskie typy dnia – 20 listopada (niedziela

Obie ekipy wydają się najlepsze we Włoszech, potwierdzenie tego było nie cały miesiąc temu gdzie obie ekipy mierzyły się w Superpucharze Włoch, gdzie Perugia wygrała 3-2. Podopieczni Andrei Anastasiego wydają się faworytem ponownie ale czy aż takim jak pokazują kursy gdzie w okilicach 1,30 można łapać na Perugie. Do składu co prawda wrócił już Leon po koszmarnym upadku gdzie uderzył głową o parkiet i stracił przytomność, zastępował go Ukrainiec Płotnicki. Jednak jego postawa nie przekonuję mnie aż tak jak w ubiegłych latach. Perugia jeszcze w tym sezonie nie przegrała żadnego spotkania.

Trentino to drużyna wielkiego kalibru, oparta na reprezentantach Włoch Mistrzów Świata z tego roku mowa tu o Lavi i Micheletto w tej druzynie są jeszcze Kazyjski i Serbowie na środku Podraszczanin i Lisinac. To że Trento ma 3 porażki w tym roku a Perugia 0 to akurat nie ma znaczenia wielkiego. Obie ekipy walczą w LM gdzie wszystko wygrywają i zapewne spotkają sie final four. tak samo jak w lidze.

Przewiduję bardzo wyrównane spotkanie, myślę że wygra Perugia ale 3-1 lub 3-2. Tam decydować mogą detale jedna dwie nieudane akcje i może być set przegrany.

Typy:

over 3,5 seta @1,55 Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Perugia – Trentino – Typy bukmacherskie na hit we włoskiej lidze. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie