Pewniak na LM i LE. Do zdobycia 100 PLN w Fortunie!

Bukmacher internetowy Fortuna przygotował 100 PLN gwarantowanego bonusu za obstawianie meczów LM i LE, które odbywać się będą w dniach 27-29 kwietnia. Jak zdobyć kasę? Oto szczegóły!

Pewniak na LM i LE. Do zdobycia 100 PLN w Fortunie!
Pewniak na LM i LE. Do zdobycia 100 PLN w Fortunie!

Typy na LM i LE warte 50 lub 100 PLN. Ile i jak zdobyć?

W ramach oferty specjalnej przygotowanej przez markę Fortuna do zdobycia jest 50 lub 100 PLN. Wysokość bonusu zależy nie od tego, ile kuponów postawi gracz w trakcie trwania promocji, ale przede wszystkim, za jakie stawki. Najważniejsze jest jednak to, iż premia jest gwarantowana, co oznacza, iż dodatkowe środki otrzymuje się bez względu na to, czy nasz kupon okazał się trafiony, czy nie.

A ile dokładnie i za co można zdobyć? Oto wszystkie szczegóły, które warto znać:

  • 3 kupony zagrane za 50-100 PLN = 50 PLN bonusu
  • 3 kupony zagrane za więcej niż 100 PLN = 100 PLN premii specjalnej
Superbet bonus powitalny
Superbet bonus powitalny

Do promocji nie trzeba się zapisywać. Dostępna jest dla osób, które są zarejestrowane na www.eFortuna.pl. Trzeba jednak pamiętać, iż cała akcja dotyczy jedynie aktywności w programie Fortuna aplikacja mobilna.

Pewniak od Fortuny. Liga Mistrzów i Liga Europy z bonusem ekstra!

Zasady są w tym przypadku mało skomplikowane, dzięki czemu całą promocję można spokojnie polecić również osobom początkującym. Przede wszystkim chodzi o granie kuponów na zbliżające się mecze LM i LE. Przypominamy, iż na naszej stronie są już dostępne typy na Ligę Mistrzów, a kolejne propozycje są cały czas dodawane! Wszystko to w stu procentach za darmo!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN jako cashbackKod: BETONLINE

Promocja ważna jest od 27 do 29 kwietnia. W każdy z tych dni trzeba zagrać kupon, tak aby łącznie mieć postawione minimum 3. Stawka to minimum 50 PLN, natomiast kurs całkowity nie może wynosić mniej niż 2.00. Uwaga! W kuponie mogą znaleźć się nie tylko mecze z LM i LE.

Dodatkowe pieniądze są przyznawane jako punkty FKP, które można wymienić na zakłady na www.eFortuna.pl.

Bonusy bez depozytu. Gdzie do zdobycia?

Nie wszyscy chcą inwestować własne pieniądze na zakłady na Ligę Mistrzów i Ligę Europy. I wcale nie muszą tego robić – na wielu stronach dostępne są bonusy bez depozytu, które pozwalają na granie za środki bukmachera!

Gdzie i jakie bonusy można zgarnąć? Na www.STS.pl z kodem promocyjnym „BETONLINE” do odebrania jest 29 PLN jako freebet bez depozytu. Z kolei na www.eFortuna.pl można otrzymać 20 PLN. Kod promocyjny to również „BETONLINE„.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie