Piątkowe spotkania w speedway ekstralidze ( Typy)

Dzisiaj na torach w Gorzowie który podejmuje Ostrów i Toruniu gdzie przyjeżdżają medaliki z Czestochowy, rozpoczynamy już kolejną runde speedway ekstraligi. Na dzisiejszy dzień mam kilka typów. Dziś dosłownie kilka zdań na temat tych spotkań.

obstawianie żużla online

Gorzów -20,5 pkt @1,50 forbet

Dziś na torze w Gorzowie czeka ciężka przeprawa Ostrowian którzy są najsłabszą ligową ekipą. U siebie Ostrowianie nie potrfią nawiązać walki a co dopiero na ciężkim torze w Gorzowie dlatego ten handicap uważam jest za niski. Bo możemy mieć doczynienia z tak zwanym pogromem. To znaczy do 30 tu pkt. u Gorzowian czwórka seniorów która zdobędzie minimum po 10 pkt.

Vaculik over 9,5 pkt @1,40 Betclic

Martin wygrywając GP pokazał że współpraca z Bjarne Pedersenem przynosi skutki,ogólnie buki wystawiły 10,5 a nawet 11,5 przy równych kursach, jednak wolę się zabezpieczyć bo różnie jakiś defekt czy taśma a kurs jeszcze przyzwoity. Vaculik w parze z Hansenem, najgorszy pierwszy bieg. Myslę spokojnie ta linia w 4 biegach będzie pokryta.

Holder over 8,5 @1,75 STS  

Młodszy z braci Holder jest jednym z liderów Apatora, linia z sts gdzie liczymy 5 biegów, bez biegu nominowanego. Ustawiony w parze z juniorami, ma bardzo łatwe biegi i musiałoby naprawde się coś stać fatalnego aby nie zdobył tych punktów. Moim zdaniem to bet dnia dzisiaj z żużla. Częstochowianie nie są jakąś wybitną drużyną a bardzo istotne jest to że nominowany się nie będzie liczył z powodu z/z ponieważ byłoby to najprawdopodobniej kolejne starcie z Madsenen i Lindgrenem

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Piątkowe spotkania w speedway ekstralidze ( Typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie