Piątkowe Sprinty w Lillehamer.

Piatek to czas sprintów w stylu dowolnym pań i panów w Norweskim Lillehamer. Na ta chwilę wybrałem dwa typy z bukmachera forbet. Pierwszy z nich to zwycięstwo Johanesa Klaebo w sprincie @2,20 forbet.

biegi narciarskie 2020


Klaebo gdy staje na starcie sprintu zawsze jest głównym faworytem, aby nie wygrał musi sie wydarzyć coś na trasie lub jakas niedyspozycja. W Ruce zawodów nie oglądałem ale przegrał w klasyku sensacyjnie z Rosjaninem Terentevem. Stawka w Lillehamer jest mocna bo jest przecież Pellegrino i Valnes ale myślę że są duże szansę na triumf Norwega. Kurs @2,20 nie można przejść obojetnie.


Drugim zakładem jest że Włoch Pellegrino bedzie lepszy od Richarda Jouve


Pellegrino to włoski biegacz narciarski medalista olimpijski i MŚ. W poprzednim sezonie wygrał klasyfikację sprinterską , jest genialny jeśli chodzi o sprinty , szczególnie się w stylu dowolnym, który odbędzie się w ten weekend , ciężko było go w poprzednim sezonie pokonać. W Ruce odbył się jeden sprint w klasyku, włoch odpadł już w cwierćfinale tracąc 16 s do lidera, Federico jest filigranowym zawodnikiem, lecz niesamowicie silnym , nie sądze aby zawalił drugi sprint jeśli nie zaliczy gleby widze go na podium.


Francuz Jouve był 4 w finale w Ruce w klasyku ,w półfinale pokonał nawet Klaebo, w swojej karierze główne sukcesy świecił w sprintach drużynowych. 9 razy był na podium w PŚ w swojej karierze w zawodach inwidualnych. Ostatnie miejsce na podium zajął rok temu w etapie Tur the ski gdzie zwycieżył Pellegrino. Uważam że jest to bardzo fajny kurs do dubla i szansę na wejscie oceniam naprawdę wysoko

Typy :

Klaebo zwycięstwo @2,20 forbet

Pellegrino – Jouve 1 @1,55 forbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Piątkowe Sprinty w Lillehamer. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie