Pierwsza liga: Al-Fateh – Al-Hilal (Typy i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek Pierwszej Ligi Arabii Saudyjskiej piłkarze Al-Fateh podejmą zawodników Al-Hilal. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:00. Zapraszamy na analizę!

Liga Narodów: Francja - Chorwacja. Typy bukmacherskie
Pierwsza liga: Al-Fateh – Al-Hilal. Typy bukmacherskie

Pierwsza liga: Al-Fateh – Al-Hilal. Typy bukmacherskie

Al-Fateh nie gra źle, ale daleko im do najlepszych. Obecnie po dwudziestu ośmiu ligowych kolejkach mają na swoim koncie trzydzieści pięć punktów. Lokują się na szóstej pozycji w tabeli.

Na nich jednak kończy się druga część tabeli. Do kolejnego miejsca tracą już osiem punktów, a do każdego kolejnego zdecydowanie więcej. W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe piłkarzami Damac.

Zapowiadał się wyrównany mecz, jednak niespodziewanie gracze Al-Fateh wygrali 3:0. Pytanie tylko, czy nie był to jednorazowy wystrzał, bo wcześniej nie wygrali trzech meczów z rzędu.

Al-Hilal to znacznie lepsza drużyna, która walczy o mistrzowski tytuł. Aktualnie zajmują drugie miejsce w ligowej tabeli. Mają po dwudziestu ośmiu rozegranych meczach sześćdziesiąt jeden punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Abhy. Długi męczyli się w tym meczu. Rywale dali oddali tylko jeden celny strzał, bo skupili się na obronie. Jednak w drugiej części gry nie wytrzymali naporu rywali.

Piłkarze Al-Hilal wygrali ten mecz 2:0. Była to ich czwarta wygrana z rzędu. Powinni więc wygrać także w kolejnym starciu. Al-Fateh ostatnio wygrało, ale wcześniej grało słabo i nie sądzę, by byli w stanie postawić się faworytowi.

MeczTypKursBukmacher
Al-Fateh – Al-Hilal 21,38Totolotek

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Pierwsza liga: Al-Fateh – Al-Hilal (Typy i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie