Pierwszy finał IMŚJ : Praga

Dziś w Pradze o 19 rozpocznie się pierwszy finał o najlepszego czempiona globu. W starcie aż pięcioro Polaków którzy powinni zdominować te zawody. Jednym w typów na te zawody proponuję:

żużel typowanie dnia

Miśkowiak – Przyjemski 1 @1,62

Miskowiak jest MŚJ z poprzedniego roku, ale o obronę tytułu może być ciężko, ponieważ ten sezon jest dla Niego bardzo trudny. Widać to po pojedynkach ligowych. Jeszcze w poprzednim sezonie jezdzil po cztery czy pięć biegów zastęując słabszych seniorów. Teraz startuję w trzech regulaminwanych i siedzi na ławie, lepszy jest nawet od Niego kolega Świdnicki. Miskowiak wygrał tylko 2 biegi i to młodzieżowe na 19, jest dopiero 36 zawodnikiem ekstraligi ze średnią 1,26 na bieg. Myślę jednak że to dziś znaczenia nie będzie miało i Miśkowiak w tym finale powinien się dzisiaj być.

Przyjemski to rewelacja 1 ligi,młody 17 latek już jest porównywany do Tomasza Golloba. Srednia 1,70 jak na tak młodego chłopaka to świetny rezultat. Bardzo czesto wygrywa z zawodnikami co kiedyś w GP jezdzili. Dodatkowo jezdzi jako gość w rawiczu tam to dopiero robi furorę. Ma dużo startów i to doświadczenie napewno się przyda. Przyjemski może zakrecić się dziś około barażu ale z doświadczonym Miśkowiakiem myślę że sobie nie poradzi.

Guts Top3 @4,50

Typ na kompletnego czuja, jak wspomniałem wyżej, to Polacy powinni odgrywać główne role w tych zawodach ale jednym z zawodników który może dzisiaj zamieszać to właśnie Guts który w 2 lidze jest gwiazdą ze średnia 2,32. 19 latek prędzej czy pózniej będzie w GP. Ma niesamowitę starty i potrafi walczyć na trasie. Myślę że to czarny Koń dzisiejszych zawodów. Można coś szukać na parę w jego stronę.

Typy:

Miśkowiak – Przyjemski 1 @1,62 STS

Guts Top 3 @4,50 STS

Guts – Chlupac 1 @1,47 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Pierwszy finał IMŚJ : Praga Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie