Pierwszy turniej w Rzeszowie i IMP na żużlu w sezonie 2023.

Dzisiaj w Rzeszowie jeśli pogoda pozwoli odbędzie się pierwszy turniej o IMP, kolejne odbędą się w Pile i Krośnie. Dzisiaj faworyci będą chcieli być wysoko aby nie mieć straty już na początku. Transmisja od 19:00 w canale sport 5 Poniżej kilka typów.

typy na żużel

Janowski – Hampel 1 @1,43 fortuna

Maciej to wiadomo top w Polsce, napewno jest jednym z faworytów do medalu. Wydaję się że długi tor w Rzeszowie powinien mu pasować. Medal Macieja w tym roku wydaję się formalnością gdyż główni jego rywale Kubera nie jedzie i Kołodziej jest niewiadomą. Hampel od kontuzji w 2015 r nie może wrócić do ścisłego Topu. 41 latek ma bliżej końca kariery jeśli się zakwalifikuję dziś do barażu to chyba maksymalnie. Jego występy są zbyt falujące potrafi wygrywać z największymi a za chwilę przywozi 0. Dla mnie to pewniak.

Pawlicki – Dudek 1 @1,70 Betfan

Mój czarny koń tych zawodów. Chciaż nie jestem jego fanem. Startuje z teoretycznie z najlepszym numerem ,,5″, dającym dwa starty z pierwszego pola, które w Rzeszowie statystycznie jest najlepsze.Dudek jedzie trochę lepiej bo takim występem można nazwać ostatni półfinał w Pradze ale nie wierzę w jego dziś cudowny występ. Jeśli ktoś porówna starty w sezonie Piotra i Patryka to uzna że ten kurs to pomyłka bo panowie są na odmiennych biegunach. Pawlicki dobrym występem w IMP walczy i bycie w kadrze na DPŚ.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Pierwszy turniej w Rzeszowie i IMP na żużlu w sezonie 2023. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie