Pilzno – Qarabag – Typy bukmacherskie 23 sierpnia (wtorek)

Pogromcy Lecha Poznań nadal liczą się grze o awans do fazy grypowej Ligi Mistrzów. Choć przed nimi trudne zadanie. Wtorkowy mecz z Pilzno będzie Kluczowy. Transmisja w Polsat Sport Premium 3. Zapraszam do analizy.

Belenenses - FC Porto. Typy bukmacherskie 4 lutego (czwartek)
Pilzno – Qarabag – Typy bukmacherskie 23 sierpnia (wtorek)

Pilzno vs Qarabag. Typ i Analiza

Mistrzowie Azerbejdżanu, a więc mowa o piłkarzach Qarabag nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Choć pierwszego meczu z mistrzem Czech nie zakończyli zwycięstwem. Nadal wierzą w awans.

Osobiście jednak większe szanse na awans fazy grupowej Champions League daję piłkarzom Pilzno którzy przed własną publicznością rzadko zawodzą. Dla nich najważniejszy jest fakt, że w Baku udało im się uniknąć porażki.

Nie od dziś wiadomo, że mecze w stolicy Azerbejdżanu do łatwych nie należą. Jednak mistrzowie Czech zdołali się przeciwstawić i uzyskać cenny bezbramkowy remis.

Moim zdaniem w Pilzno będą mieli więcej do powiedzenia. Przed tym meczem co najważniejsze są w dobrej formie. Dwa ostatnie mecze ligowe zakończyli zwycięstwem. Pokonali Pardubice 2-1 i takim samym wynikiem Hradec Kralove.

Na wyjazdach Qarabag gra słabiej czego najlepszym dowodem jest porażka w pierwszej rundzie z Poznaniu z Lechem 0-1. Jak więc widać, mistrzowie Czech przed wielką szansą awansu do fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Typ: 1 (kurs 2.15 na STS)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Pilzno – Qarabag – Typy bukmacherskie 23 sierpnia (wtorek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie