PKO BP Ekstraklasa: Cracovia – Legia Warszawa (Typy i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek PKO BP Ekstraklasy piłkarze Cracovii podejmą zawodników Legii Warszawa. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:30. Transmisję meczu przeprowadzi Canal+ 4K Ultra, CANAL+ Sport 3 oraz CANAL+ Sport. Zapraszamy na analizę!

PKO BP Ekstraklasa: Cracovia - Legia Warszawa. Typy bukmacherskie
PKO BP Ekstraklasa: Cracovia – Legia Warszawa. Typy bukmacherskie

PKO BP Ekstraklasa: Cracovia – Legia Warszawa. Typy bukmacherskie

Cracovia nie była przed rozpoczęciem tego sezonu brana pod uwagę jako drużyna, która może walczyć o zwycięstwo w rozgrywkach. Lub nawet walkę o czołowe miejsca na koniec sezonu.

Tymczasem tegoroczne rozgrywki rozpoczęła znakomicie. Drużyna Cracovii wygrała dwa pierwsze mecze i to w bardzo dobrym stylu. W pierwszym meczu pokonali na wyjeździe Górnik Zabrze 2:0.

Z kolei w drugim meczu takim samym stosunkiem bramkowym wygrali u siebie z zawodnikami Kolory Kielce. W związku z tym w meczu z Legią Warszawa powinni być w stanie walczyć o zwycięstwo.

Przyjezdni nie zaczęli najgorzej tego sezonu. W pierwszym meczu zremisowali na wyjeździe z Koroną Kilce 1:1. W drugiej kolejce pokonali u siebie zawodnikami Zagłębia Lubin 2:0, ale ich gra nie zachwycała.

Trener Legii ma w dodatku problemy kadrowe. W zespole nie ma już Mateusza Wieteski (został sprzedany), a kontuzjowany jest Maik Nawrocki. W Krakowie nie zagra też Filip Mladenović. Są to duże osłabienia i w piątkowym meczu większe szanse daję na zwycięstwo Cracovii.

MeczTypKursBukmacher
Cracovia – Legia Warszawa1x1,51STS

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

PKO BP Ekstraklasa: Cracovia – Legia Warszawa (Typy i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie