PKO BP Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Wisła Płock (Typy i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek PKO BP Ekstraklasy piłkarze Pogoni Szczecin podejmą zawodników Wisły Płock. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:00. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL+ Sport 3. Zapraszamy na analizę!

PKO BP Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Wisła Płock. Typy bukmacherskie
PKO BP Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Wisła Płock. Typy bukmacherskie

PKO BP Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Wisła Płock. Typy bukmacherskie

Pogoń nieźle punktuje, ale ich gra wcale nie zachwyca. Obecnie po czterech ligowych kolejkach mają na swoim koncie, aż dziewięć punktów. Lokują się na czwartej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Warty Poznań. Zespół ze Szczecina nie pokazał wiele ciekawego, ale zdołał w bólach zwyciężyć w Grodzisku Wielkopolskim 2:1.

Wisła jest z kolei w najlepszej dyspozycji ze wszystkich ekip Ekstraklasy. Aktualnie zajmują pierwszej miejsce w ligowej tabeli. Mają po czterech rozegranych meczach komplet punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Miedzi Legnica. Wisła Płock wygrała 4:1, odnosząc tym samym czwarte zwycięstwo z rzędu, choć – wbrew pozorom – nie przyszło im to łatwo.

Portowcy w swoich dwóch poprzednich spotkaniach oddali tylko trzy celne strzały na bramkę rywali. Ich dyspozycja nie zachwyca, więc Wisła ma kolejną szansę na punkty. Myślę, że Wisła zdobędzie choćby punkt w tym meczu.

MeczTypKursBukmacher
Pogoń Szczecin – Wisła Płockx21,96Betclic

5 / 5. Ocen: 3

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

PKO BP Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Wisła Płock (Typy i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie