Plus Liga: GKS kontra Zaksa ( typy)

W sobotę rozgrywane są kolejne spotkania 23 kolejki w Plus Lidze, między innymi odbędzie się spotkanie GKSu Katowice z Zaksą Kędzierzyn Kozle. Wydaję mi się że to spotkanie może być znacznie bardziej wyrównane niż wskazują na to kursy. Mój główny typ na to spotkanie to Piotr Hain over 5,5 pkt @1,83 Betclic

Siatkarskie typy dnia - 19 września (czwartek)
Siatkarskie typy dnia – 12 marca (sobota)

GKS jest na 8 miejscu w tabeli co daję na tą chwilę play offy, jednak za nimi jest Lotos Gdańsk który ma 2 mecze rozegrane mniej. Katowiczanie potrzebują punktów w pojedynku z Zaksą pewnie nawet z jednego oczka byliby zadowoleni. Hala w Katowicach wielokrotnie  rywalom sprawiała problemy, to jest od kilku lat handicap dla GKSu.


Zaksa idzie jak maszyna są juz w półfinale LM, zwyciężyli Puchar Polski, odnieśli jak dotąd jedną porażkę w lidze. Spotkań grają sporo i tą samą szóstką,z pojedyńczymi zmianami. Uważam że warto zagrać handicap punktowy na gospodarzy, nawet przy przegranej 3-0 może on wejśc przy wyrównanych setach a jakiegoś pogromu nie przewiduję.


Jeśli chodzi o Piotra Haina który ma średnią 6,75 na spotkanie, Katowiczanie są w formie bardzo blisko byli sprawienia sensacji w Jastrzębiu gdzie przegrali 3-2. Hain zdobył tylko 8 pkt ale miał fatalną skuteczość w ataku 5/12, niespodziewam się tak słąbego  kolejnego spotkania tego doświadczonego zawodnika. Myślę że pod nieobecnośc Thomasa Rosseuxxa którego zastępuję Szymański, więcej będzie gry środkiem. Linia 5,5 nie jest wysoka przy 3 setach to tylko 2 pkt na set jak najbardziej do zrobienia a nie wykluczam 4 setów.

Typy:

Hain over 5,5 @1,83 Betclic

GKS (+13,5 pkt) 1,39 fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Plus Liga: GKS kontra Zaksa ( typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie