Plusliga: Luk kontra Aluron

Pierwszym spotkaniem po świetach w Pluslidze bedzie pojedynek Luku Lublin i Aluronu Warty Zawiercie, spotkanie w środę od godziny 17:30 Transmisja w Polsacie Sport. W tym pojedynku typuję zwycięstwo gości z handicapem.

Typ dnia - 6 września (niedziela)
Typ dnia – 29 grudnia (środa)


Luk to był dla mnie rewelacja ligi po 11 spotkaniach, nadal jest, jednak ostatnie spotkanie przegrane z kretesem 0-3  ze Stalą Nysa która zwyciężyłą poraz pierwszy, wcześniejsza porażka z Treflem 3-0, teraz spotkanie z bardzo silnym aspirującym do medali Zawierciem, trzecia porażka sprawi żemogą się zacząć denerwować w Lublinie.Tymbardziej że następne spotkanie mają z Jastrzębiem, terminarz nie układa się zaciekawie, z fajnego miejsca mogą być zaraz w strefie spadkowej.Dotychczas mają 5 zwycięstw, gra opiera się głównie na Filipiaku i Włodarczyku. Luk na półmetku rundy zasadniczej jest na 8 pozycji. O kolejna wygraną będzie bardzo cięzko.

Zawiercie gra świetnie, są na 4 pozycji ale z meczu na mecz wyglądają lepiej, bardzo cenne zwycięstwa ze Skrą po horrorze który trwał 3 godziny i w Rzeszowie. Prawdziwą gwiazdą jest Kovacević który się swietnie wkomponował w nowy zespół. Jest chyba jedną z największych gwiazd ligi. Drugą mlodość przeżywa Dawid Konarski który był ojcem zwycięstwa w meczach ze Skra i Resovia. Swietnie wszystkim dowodzi Tavares. Jednak bardzo ważnym ogniwem zespołu z zawiercia są rezerwowi, szczególnie Mateusz Malinowski czy Piotr Olczyk który w meczu ze Skrą kapitalnie blokował zastępując na parkiecie Conte. Duże pole manewru ma trener Kolaković. Świetnie grają środkowi szczególnie Zniszcoł. Uważam że Zawiercie wykorzysta mała niemoc Luku i spokojnie wygra za trzy punkty tracąć minimum jednego seta w tym spotkaniu.

Typ:

Aluron (-1,5 seta)

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Plusliga: Luk kontra Aluron Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie