PlusLiga: Skra – Lotos ( typy)

Dzisiaj w Bełchatowie odbędzie się spotkanie 22 kolejki PlusLigi pomiędzy Skrą Bełchatów z Treflem Gdańsk. Obstawiam w tym spotkaniu handicap w stronę gości Lotos (+15,5 pkt) @1,42. fortuna. Transmisja od 14:45 w Polsat Sport

typy dnia siatkówka


Skra oczywiście jest faworytem, to pokazuje tabela jak ta drużyna się spisuję na 15/20 to zwycięstwa co daję na ten moment 3 miejsce, i bardzo możliwe że Bełchatowianie zostana na nim do końca rundy zasadniczej. Skra ostatnie spotkanie w lidze rozegrała 3 tygodnie temu w Rzeszowie gdzie pokonali Asseco 3-2. W PP nie grała w final four, jednak walczyła na innym froncie w Pucharze Cev, gdzie niestety odpadła w dwumeczu z francuskim Tours. U siebie wygrała 3-2 a na wyjezdzie uległa 1-3 i skończył się sen o zdobyciu pucharu. Trener mądrze rotuje składem na pozycji przyjmującego, żaden rywal nie wie który z nich wyjdzie na boisko.
Skra jest faworytem ale czy aż takim jak wskazują na to kursy? 1,15 to żart. Do tego może dojśc lekkie zmęczenie czestymi podrózami w tygodniu na mecze pucharowe.

Lotos to półfinalista PP, bardzo mocno postawił się Zaksie w półfinale ostatecznie ulegając 3-1jednak ta porażka ujmy nie przynosi. Lotos jest dopiero na 9 miejscu ale ma serię czterech zwycięstw z rzędu o piąte zwycięstwo będzie ciężko chociaż trener Winiarski zna Skrę na wylot i jestem przekonany że postawią się solidnie w Bełchatowie. Skrzydła również mają mocne Mika, Lipiński i Wlazły dla którego będzie to kolejne spotkanie przeciw macierzstemu klubowi. W ostatnim meczu w PP nie mogł zagrać Niemiec Reichert , jednak już będzie do dyspozycji trenera.


Ten handicap wydaję się zbyt wysoki, powinno to wejść nawet przy 3-0, jednak nie wykluczam że Skra przegra seta. Można również zaryzykować over pkt Bieńka 10,5 to linia troche wysoka jak na trzy sety, jednak gdy ktos uważa że Trefl ugra seta to bardzo dobry zakład, gdyż to zawodnik często obsługiwany przez Łomacza, często dokłada blok i piekielna zagrywke.

Typy:

Trefl +14,5 pkt @1,42 fortuna

Bieniek over 10,5 pkt @1,80 fortuna

Lipiński over 14,5 pkt @1,80 fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

PlusLiga: Skra – Lotos ( typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie