PlusLiga: Stal Nysa – MKS Będzin (Typa i Analiza)

We wtorek w ramach rozgrywek PlusLigi siatkarze Stali Nysa podejmą zawodników MKS-u Będzin. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:30. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport. Zapraszamy na analizę!

PlusLiga: Stal Nysa - MKS Będzin (Typa i Analiza)
PlusLiga: Stal Nysa – MKS Będzin. Typy bukmacherskie

PlusLiga: Stal Nysa – MKS Będzin. Typy bukmacherskie

Będzinianie o bezpośredni awans do najwyższej klasy rozgrywkowej walczyli z siatkarzami BBTS Bielsko-Biała. Przegrali w finale 0-3. Można pomyśleć, że nie mieli żadnych szans na awans.

Nie jest to jednak do końca prawdą, bo dwa z tych pojedynków kończyły się tie-breakiem i ta rywalizacja równie mogła się potoczyć. Klub z Będzina nie stracił jednak szans na powrót do PlusLigi.

Przed nimi mecze barażowe ze Stalą Nysa, a więc zdecydowanie najsłabszą drużyną PlusLigi. Rywalizacja pomiędzy nimi toczyć się będzie do trzech zwycięstw. Ekipa z Nysy wygrała w tym sezonie ligowym tylko sześć spotkań.

Mieli dosyć dobrą końcówkę sezonu, jednak ich dyspozycja to wielka niewiadoma. Ostatni mecz rozegrali, aż sześć tygodni temu, co jest ogromną przerwą i to już nie jest atut odpoczynku.

Po tak długiej przerwie mogą nie być w rytmie meczowym. Zawodnicy z Nysy są faworytem tego starcia, ale przyjezdni na pewno do pierwszego meczu przystąpią zmotywowani. Gospodarze mogą dopiero łapać rytm, więc warto zagrać jakiś handicap w stronę MKS-u.

MeczTypKursBukmacher
Stal Nysa – MKS Będzin2(+2,5 seta)1,49Fortuna

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

PlusLiga: Stal Nysa – MKS Będzin (Typa i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie