PNA: Burkina Faso – Senegal (Typy i Analiza)

W środę w ramach rozgrywek Pucharu Narodów Afryki piłkarze Burkina Faso zagrają z zawodnikami Senegalu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:00. Transmisję meczu przeprowadzi Viaplay. Zapraszamy na analizę!

PNA: Burkina Faso - Senegal. Typy bukmacherskie
PNA: Burkina Faso – Senegal. Typy bukmacherskie

PNA: Burkina Faso – Senegal. Typy bukmacherskie

Reprezentacja Burkina Faso na tym turnieju bardzo pozytywnie zaskakuje. Nikt nie spodziewał się, że dotrą choćby do ćwierćfinału tej imprezy. A tak po raz kolejny zaskoczyli.

W meczu ćwierćfinałowym zagrali z faworyzowaną Tunezją. Rywale przeważali w posiadaniu piłki, ale nie tworzyli więcej sytuacji. Reprezentacja Burkina Faso wykorzystała jedną ze swoich okazji i wygrała 1:0.

Jednak teraz czeka ich znacznie trudniejsze zadanie. Zagrają bowiem z jednym z faworytów turnieju. W meczu ćwierćfinałowym pokazali swoją siłę w ofensywie i to oni są faworytami w kolejnym meczu.

Kilka dni temu nie dali najmniejszych szans reprezentacji Gwinei Równikowej. Rywale tylko przez moment byli w stanie nawiązać z nimi walkę, jednak w końcówce meczu Senegal zdobył dwie bramki i wygrał 3:1.

Mają oni sporą szansę awansować do finału. Ich udział na tym etapie nie jest zaskoczenie. W dodatku mają zdecydowanie mocniejszy skład od rywali i to oni powinni zameldować się w finale.

MeczTypKursBukmacher
Burkina Faso – Senegal2(awans)1,40STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

PNA: Burkina Faso – Senegal (Typy i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie