PNA: Gabon – Ghana typy bukmacherskie (14.01.22)

Gabon – Ghana będzie czwartym meczem, który odbędzie się 14.01.22 podczas tegorocznego PNA. Sprawdź już teraz typy bukmacherskie na to starcie!

PNA: Gabon - Ghana typy bukmacherskie (14.01.22)
PNA: Gabon – Ghana typy bukmacherskie (14.01.22)

Gabon długo czekał na zwycięstwo w PNA

Zespół Gabonu teoretycznie nie ma powodów do zmartwień, ponieważ wygrał pierwszy mecz na PNA, pokonując debiutujące w turnieju Komory. Zwycięstwo 1:0 nad tą ekipą trudno jednak nazwać szczególnym sukcesem, a fakt, że Gabon miał w tym meczu posiadanie piłki mniejsze od rywali wcale nie świadczy o nim najlepiej. Dla Ghany z kolei to dobra wiadomość, bo przeciwko najbliższemu przeciwnikowi mają bardzo dobry bilans w meczach bezpośrednich. Na ostatnich dziewięć przegrali piłkarze z Ghany przegrali tylko jeden!

Ostatnie zwycięstwo Gabonu było także pierwszym takim wynikiem tego zespołu od 2015 roku w Pucharze Narodów Afryki. Trzeba też dodać do tego, że w 2021 zespół ten zaliczył więcej przegranych od zwycięstw, więc tutaj Ghana może spokojnie myśleć o zwycięstwie. Ba, nawet musi.

Ghana musi uważać na końcówki

Przez przegraną w pierwszym meczu grupowym Ghana nie może sobie już pozwolić na wpadkę. Taka sytuacja zdarzyła się jednak po raz pierwszy od 2017 roku, więc spokojnie nazwać można ją wypadkiem przy pracy. Tym bardziej, że przecież Maroko to solidny oponent, który wpakował im piłkę do siatki w końcówce meczu.

To właśnie na ostatnie chwile pojedynku Ghana musi najbardziej uważać. Gole traciła po 70. minucie w trzech na ostatnie cztery mecze, w tym czasie wygrywając zaledwie tylko jeden pojedynek.

Ghana na obcej ziemi w ostatnim czasie radzi sobie dość mizernie, bo wygrała tylko jeden mecz na osiem. I to przeciwko Zimbabwe, które trudno jest nazwać afrykańską potęgą. Wystarczy jednak porównać miejsce w rankingu FIFA, by stwierdzić, że Gabon nie powinien raczej mieć szans na „pokąsanie” rywali. Zajmuje bowiem 89. lokatę, a ich przeciwnicy są na miejscu 52.

Gabon – Ghana typy bukmacherskie

Jeżeli ktoś lubi grać na kartki, w pojedynkach z udziałem Ghany powinien mocno się nad tym zastanowić. Średnia tego zespołu w ostatnich dziesięciu meczach to zaledwie 1 kartonik na 90 minut!

Warto wspomnieć także, że w styczniu czeka nas jeszcze jeden interesujący turniej sportowy. Mowa o walce o puchar Starego Kontynentu w piłce ręcznej. Typy na ME 2022 można już grać u najlepszych bukmacherów w Polsce. W pierwszej kolejce nie brakuje faworytów do zwycięstwa, którzy nie powinni zawieść.

Jaki jest nasz typ na spotkanie Gabon – Ghana? Uważamy, że to ci drudzy mają większe szanse na wygraną i gramy właśnie taki typ.

Typ: wygra Ghana – kurs 1.95 na www.BetCris.pl

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

PNA: Gabon – Ghana typy bukmacherskie (14.01.22) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie