PNA: Tunezja – Mali typy bukmacherskie (12.01.22)

Spotkanie Tunezja – Mali będzie pierwszym środowym spotkaniem rozgrywanym w PNA. Typy bukmacherskie na ten pojedynek i kursy można sprawdzić już teraz – kto wygra, jakiego meczu można się spodziewać?

PNA: Tunezja - Mali typy bukmacherskie (12.01.22)
PNA: Tunezja – Mali typy bukmacherskie (12.01.22)

Tunezja faworytem do wygrania grupy

Reprezentacja Tunezja w grupie F wydaje się być faworytem do zajęcia pierwszego miejsca w grupie. Tak przynajmniej wskazują miejsca w rankingach, ale także i forma z poprzedniego roku, kiedy to drużyna ta przegrała zaledwie trzy spotkania, wygrywając aż 12. Tutaj jednak nikt nie skupia się jedynie na wyjściu z grupy, a dotarciu poza ćwierćfinał, gdyż ta sztuka Tunezji udała się zaledwie jeden raz w ostatnich ośmiu występach, czyli od czasu wygrania PNA w 2004 roku.

Będąc już przy poprzednich edycjach Pucharu Narodu Afryki, warto wspomnieć, że Tunezja w trzech ostatnich spotkaniach otwierających ani razu nie wygrała. A każde z tych spotkań przyniosło mniej niż 2,5 gola! Co ciekawe, nawet tak słabe początki nie wpływały na późniejszą grę Tunezji. Warto wspomnieć chociażby ostatni turniej mistrzostw Afryki – Orły Kartaginy zajęły wówczas czwarte miejsce.

Superbet kod promocyjny
Superbet kod promocyjny

Mistrzowie remisów? Mali

Mali to przeciwnik, którego lekceważyć nie można. Wystarczy spojrzeć na skład i to, że zaledwie trzech piłkarzy z całego składu powołanego na PNA gra na co dzień poza Afryką. Jest jednak coś, co może świadczyć, że ta ekipa w środę nie wygra – na ostatnich 11 meczów grupowych wygrała zaledwie dwa, co jest dość mizernym wynikiem. W tych statystykach uwagę zwraca jednak fakt, że Mali na dziewięć meczów bez kompletu punktów aż siedmiokrotnie remisowało. I to właśnie remisy sprawiały, że ostatecznie reprezentacja Mali szybko odpadała z turnieju PNA.

Mali nie przegrało od sześciu meczów, remisując w tym czasie zaledwie raz. Ciekawostką może być fakt, że seria ta rozpoczęła się po przegranej z… Tunezją. I uważamy, że właśnie na starciu z tą samą ekipą się zakończy. Kursy na formalnych gospodarzy zachęcają do tego, by zagrać właśnie na nich.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Tunezja – Mali typy bukmacherskie

Przypominamy, że cały czas dostępne jest obstawianie bez podatku w Fortunie. Dzięki niemu możliwe jest zdobycie wygranych powiększonych aż o 14%. W środku tygodnia działa to przy zakładach na żywo, natomiast w weekendy grać można również ofertę pre-match, jednak tylko w wyznaczonych godzinach.

W środę, 12 stycznia, rozegrane zostaną jeszcze dwa inne mecze w Pucharze Narodów Afryki. Na www.STS.pl z okazji tego turnieju przygotowano specjalny bonus dla klientów wynoszący nawet 100 PLN.

Typ: wygra Tunezja – kurs 2.60 na www.BetCris.pl

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

PNA: Tunezja – Mali typy bukmacherskie (12.01.22) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie