PNA: Wybrzeże Kości Słoniowej – Egipt (Typy i Analiza)

W środę w ramach rozgrywek Pucharu Narodów Afryki piłkarze Wybrzeża Kości Słoniowej podejmą zawodników z Egiptu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Transmisję meczu przeprowadzi Viaplay. Zapraszamy na analizę!

PNA: Wybrzeże Kości Słoniowej - Egipt. Typy i Analiza
PNA: Wybrzeże Kości Słoniowej – Egipt. Typy bukmacherskie

PNA: Wybrzeże Kości Słoniowej – Egipt. Typy bukmacherskie

Na tym turnieju od początku pada mało goli. W związku z tym kursy na overy są zazwyczaj bardzo wysokie. Warto zatem szukać perełek i bardzo możliwe, że znajdziemy taką w środowym meczu.

Egipcjanie ma w swoich szeregach Mohameda Salaha. Przed wielu jest on uważany obecnie za najlepszego piłkarza na świecie. Jest on w stanie pojedynczą akcją przesądzić o losach meczu.

Jednak reprezentacja ta, ma spore ograniczenia, więc grają zazwyczaj defensywnie. Grają od dłuższego czasu mocno defensywnie. We wszystkich meczach w fazie grupowej w ich udziałem padała zawsze jedna bramka.

Jednak WKS nie myśli w tym meczu grać defensywnie. Mają oni na tle większości rywali bardzo mocny skład. W fazie grupowej strzelili sześć goli. Grają ofensywnie nawet kosztem obrony.

Stracili bowiem w pierwszej części turnieju trzy bramki, nawet ze słabymi reprezentacjami, jak Sierra Leone. Ich taktyka jest jasna: strzelić więcej goli od rywala. Spodziewam się zatem, że możemy dwa gole w tym meczu zobaczyć, a kurs jest wart ryzyka.

MeczTypKursBukmacher
Wybrzeże Kości Słoniowej – Egipt+1,51,62Betclic

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

PNA: Wybrzeże Kości Słoniowej – Egipt (Typy i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie