Pogoń Szczecin – KR Reykjavik – Typy bukmacherskie 7 lipca (czwartek)

W czwartek kolejne polskie kluby wkraczają do gry o Ligę Konferencji UEFA. W tym Pogoń w Szczecinie podejmować będzie KR Reykjavik. Transmisja w TVP Sport. Zapraszam do analizy.

Liga Konferencji: Feyenoord - Marsylia (typy i kursy, 28 kwietnia)
Pogoń Szczecin – KR Reykjavik – Typy bukmacherskie 7 lipca (czwartek)

Pogoń Szczecin vs KR Reykjavik. Typ i Analiza

Pierwsze mecze eliminacyjne już w najbliższy czwartek. Oczywiście „Portowcy” przystąpią do tego spotkania w roli murowanego faworyta. Nie może być inaczej, zwłaszcza że pierwsze spotkanie rozegrają przed własną publicznością.

PKO Ekstraklasa bez dwóch zdań jest zdecydowanie mocniejszą ligą. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości. W rankingu UEFA PKO Ekstraklasa sklasyfikowana jest na dwudziestym ósmym miejscu.

Natomiast liga islandzka plasuje się na odległym miejscu numer pięćdziesiąt dwa. Większa kultura gry jest po stronie piłkarzy Pogoni Szczecin. Dlatego w czwartek spodziewam się ich zwycięstwa.

Poprzedni sezon zakończyli na trzecim miejscu w tabeli. Byli bardzo trudną przeszkodą do pokonania o czym najlepiej świadczy fakt, że po trzydziestu czterech meczach mieli tylko pięć porażek na koncie.

Piłkarze KR Reykjavik są bez formy. Najlepszym tego dowodem jet fakt, że cztery ostatnie mecze ligowe zakończyli bez zwycięstwa. W ostatniej kolejce przed własną publicznością przegrali z Vikingur Reykjavik 0-3. Sensacją więc będzie, jeżeli „Portowcy” nie wygrają. Ale myślę, że do takiego scenariusza nie dojdzie.

Typ: 1 -1,5 Handicap (kurs 1.63 na STS)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Pogoń Szczecin – KR Reykjavik – Typy bukmacherskie 7 lipca (czwartek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie