Półfinał IMP: Gniezno 2021 ( typ i analiza)

W środę na torze przy Wrzesińskiej w Gnieznie odbędzie się drugi półfinał IMP. Pierwszy odbędzie się w Krośnie. Na starcie szesnastu żużlowców, którzy walczyć będą o przepustkę do finałowej rozgrywki, która odbędzie się w lipcu na stadionie Alfreda Smoczyka w Lesznie.

żużel typy dnia

Z dzisiejszych propozycji w oko wpadł mi jeden typ z drugiego półfinału który wystawiła firma Betfan. Oskar Fajfer będzie lepszy od Tomasza Gapińskiego kurs 1,45.

Obaj żużlowcy ścigają się na zapleczu ekstraligi. Zdecydowanie lepsze wrażenie sprawia Oskar Fajfer który jest liderem swojego zespołu z Gniezna na którym odbędą się dzisiaj zawody. Obecnie jego średnia to 9,73 pkt na mecz. Jednak gdy tylko brać uwagę srednią domową jest ona bliska 12,5 pkt. Wiadomo że dzisiejsi rywale będą mocniejsi niż na codzień w meczach bo dochodzą do tego zawodnicy ekstraligi tacy jak na przykład Patryk Dudek czy Piotr Pawlicki i inni liderzy swoich drużyn pierwszoligowych. Jednak kibice nie wyobrażają sobie że Oskara zabraknie w finale bo swoimi występami zasługuję na to w tym roku.

eWinner kod promocyjny
eWinner kod promocyjny

Tomasz Gapiński to najlepsze czasy ma już za sobą. W 2014 r będąc zawodnikiem Stali Gorzów udało się nawet zdobyć brązowy medal. Dziś to zadanie jest nie do wykonania. To zawodnik swojego toru teraz Ostrów jest jego domowym torem, tam potrafi zdobywać dwucyfrowe wyniki, on woli gdy jest zrobiony tor pod koło przyczepny a każdy kibic wie że Gniezno słynie z bardzo twardego betonu i mimo dobrego numeru startowego nie powinien odebrać jednej z głównych ról dziś. Uważam że ciężko będzie mu się zakwalifikować do finału.

Polecam ten typ ponieważ Fajfer mnie bardziej przekonuję swoją równą formą obecną, Gapiński potrafi zdobyć 13 pkt w meczu na swoim obiekcie, jestem pewny że gdy przyjedzie z drużyną do Gniezna nie zdobędzie 7. Szansę oceniam dość wysoko 8/10

Typy

Oskar Fajfer – Tomasz Gapiński 1 @1,45 Betfan

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie