Polonia Bydgoszcz – Falubaz Zielona Góra – Typy bukmacherskie.

Dzisiaj w Bydgoszczy odbędzie się rewanżowe spotkanie półfinałowe w Nice 1 lidze Polonia zmierzy się z Falubazem. W pierwszym spotkanie to popularne Myszy wygrały 55-35 w dużej mierze że od połowy zawodów musieli sobie radzić bez Adriana Miedzińskiego który po wypadku był tydzień w śpiączce. Dzieki Bogu został wybudzony i jest z nim kontakt. W dzisiejszym pojedynku typuję handicap na Falubaz +10,5 @1,67 . Moim zdaniem goście nie są wstanie tego roztwonić.

żużel typy dnia

Co prawda Polonia chyba 3 lata temu dokonała cudu przegrali wysoko w Poznaniu, za tydzień odrobili stratę blisko 20 pkt. Jednak Poznań to nie Zielona Góra. Goście mają zawodników co potrafią się ścigać przy Sportowej2.

Polonia nawet zakontraktowała utalentowanego Duńczyka Benjamina Basso, jednak czy ten zawodnik jest wstanie po kilku treningach w Bydgoszczy przywozic bezcenne punkty ? Moim zdaniem nie. Pewniaków jest tylko dwóch Bjerre który nie zawiódł w Zielonej Górze i Przyjemski który w Bydgoszczy nie zwykł przegrywać. Słabo jedzie Zagar. Michajlow i Jeleniewski też miewaja spotkania w kratkę.

Zielonogórzanie mają świetnego Fricka i Buczkowskiego który uwielbia ten tor. Ogromna przepaść będzie na juniorce ponieważ Poloniści nie pozwolą tak się sponiewierać jak to mialo  miejsce w Zielonej Górze. Lepsza seniorka Falubazu zrobi tu różnice. Ogromnym wsparciem będzie Protasiewicz który 10 lat jezdził w Poloni.

Myślę że Polonia minimalnie wygra jakies 48-42 gdyż Przyjemski zrobi różnice, jednak brak Adriana tu zrobi swoje . Poloniści potrzebują cudu aby to odrobić . W moim przekonaniu jest to niemożliwe

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Polonia Bydgoszcz – Falubaz Zielona Góra – Typy bukmacherskie. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie