Polonia Bydgoszcz – Orzeł Łodz: Typy bukmacherskie

W okresie wielkanocnym rozpoczynamy sezon żuzlowy w Polsce także w Nice 1 lidze . Już w wielką sobotę dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku Polonia Bydgoszcz zmierzy się z Orłem Łodz. Ja w tym pojedynku typuję Iversena over 7,5 pkt @1,60 STS

żużel typy dnia

Polonia Bydgoszcz kolejny raz podejmuję próbe awansu do ekstraligi. Rok temu odpadli w półfinale z Falubazem Zielona Góra, w tym roku poczyniono transfery które mają dać awans, jednak o to może być trudno ponieważ wiele ekip również się wzmocniło. Z Poloni przede wszystkim odszedł Matej Zagar który zawiódł  w zeszłym roku, uważam że powinien dostać jeszcze jedną szansę ponieważ tak słabego sezonu raczej by nie powtórzył,Miedziński podpisał kontrakt warszawski, nie wiadomo czy pojedzie gdziekolwiek w tym roku po wypadku rok temu. W ich miejsce ściągnęto Bellego i Lyagera którzy jezdzili już w przeszłości w Poloni i radzili sobie bardzo dobrze. Na pozycji u 24 rywalizować będą Szlauderbach i Basso, Michajłow raczej będzie wypożyczony do drugiej ligi. Uważam że ten skład jest lepszy niż rok temu ogromną zaletą będzie formacja młodzieżowa szczególnie Wiktor Przyjemski który wymiata na juniorce to będzie najlepszy junior ligi. 

Orzeł Łodz  co roku jest budowany przez Witolda Skrzydlewskiego na dobry wynik, jednak co roku się nie udawało, teraz ściągnięto do zespołu Marka Cieślaka on potrafi wykrzesać z każdego zawodnika maksimum. Do zespołu dołączyli Gapiński, Tonder, Lahti i Jamróg. Odeszli Kurtz i Becker, szczegolnie szkoda Anglika który na pozycji u 24  jest bardzo mocny.  Został w zespole Iversen to wokół Niego budowana jest drużyna.

Dzisiaj właśnie stawiam na Niego ponieważ pierwszy bieg ma ciężki ale jakiś punkt powinien zdobyć kolejne ma dwa biegi z juniorami i moim zdaniem 4-5 pkt z urzędu. W biegu 13 powinien pokonać Szlauderbacha i może swojego kolegę Gapińskiego. I w niminowanym też powinien zapunktować. Bez jego punktów Orzeł dziś nie ma żadnych szans.

Uważam że Orzeł nie wygra w Bydgoszczy. Przede wszystkim jest bez szans na formacji juniorskiej gdzie będzie przepaść. Liderzy Poloni są w formie co pokazali w kryterium asów. Martwi trochę dyspozycja Basso, ale miał dwa tygodnie aby solidnie potrenować. Uważam że Polonia wygra 50-40. głównie dzieki Przyjemskiemu. Chciałem grać coś w stronę Poloni ale kursy już są ubite mocno na handicap. Wydaję mi się że Iversen będzie najlepszym rozwiazaniem w tym spotkaniu.

Typy:

Iversen over 7,5 pkt @1,60 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Polonia Bydgoszcz – Orzeł Łodz: Typy bukmacherskie Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie