Polonia Bydgoszcz – Ostrovia Ostrów.

Dzisiaj w Bydgoszczy odbędzie się spotkanie Poloni z Ostrovią Ostrów. Lekkimi faworytami wydają się gospodarze, oby zawodów nie stoerpedowala pogoda, transmisja w n sport od 18:00.

żużel typy bukmacherskie

Minimalnym faworytem są gospodarze,tak też wskazują kursy, jednak ja nie typuję na gospodarzy gdyż startują bez kontuzjowanego Adriana Gały który uległ groznej kontuzji podczas ćwierćfinału IMP. Bydgoszczanie w jego miejsce sprowadzili Damina Stalkowskiego. Poloniści odjechali dwa spotkania. U siebie, bez większych kłopotów, pokonali głównego kandydata do spadku Unię Tarnów  która dysponowała tylko jednym zawodnikiem Tungatem ktory nawiazywał walkę.  Natomiast w Gdańsku  już bez Adriana Gały przegrali, ale tylko 40:50 co nie jest zlym wynikiem w zwiazku z meczem rewanzowym i bonusem . Niewiadomo jak spotkanie by sie potoczylo gdyby nie wykluczenia gwiazdora Poloni Wadima Tarasenki, ktory moze byc objawiniem sezonu w tym roku. Solidnie zaprezentował sie kapitan Poloni Zengota ktory zaliczył przysłowiowy falstart w meczu z Unia Tarnów.

Na pewno fani Poloni mogą liczyć na Francuza Davida Bellego, to ta dwójka  będzie siłą napędową gospodarzy. Przy braku Adriana Gały mocno powinien wesprzeć także Zengota którego punkty wydają się kluczowe w tym pojedynku do zwycięstwa, tymbardziej że Polonisci będą musieli sobie radzic bez podstawowego młodzieżowca Mateusza Błażykowskiego. 

Ostrovia, po jednym spotkaniu, jest bez punktów i zajmuję 7 lokatę. Poloniści są faworytem, ale goście nie położą się na torze. Są po bardzo ciężkim spotkaniu z Krosnem  bo do siódmego biegu nic nie wskazywało na to, że Ostrowianie mogą ten mecz przegrać. Robili co chcieli, wygrywali biegi  i prowadzili  po siedmiu biegach  chyba 26:16. Nagle coś w drużynie pekło, jeszcze po 14 biegu prowadzili, w ostatnim 1-5 dostali i ostetecznie przegrali mecz.

Ostrowianie będą chcieli wykorzystać osłabienia Poloni tym bardziej że w skladzie posiadaja zawodników którzy kilka lat temu stanowili o sile Poloni mowa o Walasku i Gapińskim. Właśnie dzisiaj głównym typem jest over 6,5 na tego zawodnika pokursie 1,75. W zespole został Klindt lider, wzmocneni Hansenem i uczestnikiem cyklu GP Oliverem Berntozonem, na papierze wygladaja bardzo solidnie,

Typ na Gapińskiego oceniam najwyżej gdyż w czwartym biegu jedzie na juniorów, możliwe są nawet 3 pkt, pozniej w parze z Hansenem na Stalkowskiego który powinien być dostarczycielem punktów następnie ponownie z Hansenem na juniora gospodarzy a wiec przy dobrych wiatrach w 3 startach może pokryć tą linie. Typ oceniam na 7/10

Typy

Gapiński over 6,5 pkt @1,75 ewinner

Ostrovia (+4,5)@1,55 forbet.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie