Polonia Bydgoszcz – Row Rybnik

Pierwszym spotkaniem w nd bedzie pojedynek w 1 lidze pomiędzy Polonia Bydgoszcz a Rowem Rybnik. Faworytem tego spotkania wg buków są gospodarze, ja jednak uważam inaczej dlatego ryzykuję zwycięstwo gości @2,24 STS. Dla obu ekip bycie w czwórce to priorytet.

żużel typersi

Gospodarze niedzielnego starcia w tym sezonie na własnym obiekcie jeszcze nie przegrali. Do tej pory na bydgoskim torze mierzyli sie z zespolami z Ostrowa Wielkopolskiego oraz Tarnowa. Ostrowianie bardzo długo prowadzili  to koniec końców  zostali pokonani za sprawą pary Wadim Tarasienko – Andreas Lyager, która w decydującym biegu ostatnim przywiozła zwycięstwo 4:2. Wówczas świetnie spisał się również David Bellego, którzy przywiózł 12 oczek  choć nie powinno to nikogo dziwić. Ta trojka żużlowców gwarantuje jakość, jednak co dalej ,jeden z lepiej opłacanych zawodników Grzegorz Zengota jedzie bez błysku, nie zadowala siebie ani kibiców. Przed sezonem liczył na więcej zdecydowanie. Do tego doszła kontuzja Adriana Gały piątego seniora który gwarantował solidne punkty, nie wiadomo jak długo potrwa przerwa w startach Adriana. W jego miejsce ściągnięto Damiana Stalkowskiego, jednak to nie ten kaliber zawodnika. Juniorzy coś tam próbują ale w meczu z Rowem myślę zostaną zwyrefikowani.

Row to spadkowicz ekstraligi, jak na 1 lige zbudował bardzo silny skład, jak do tej pory niespodziewanie przegrali w Łodzi ale myślę że to był wypadek przy pracy. Wiele punktów oczekuje się po Michaelu Jepsenie Jensenie, który jest najlepiej punktującym zawodnikiem w ekipie Marka Cieślaka, Duńczyk wykręcił bodajże  średnią  około 2.80. Wysoką forme pokazuję  „Ginger” czyli Kacper Gomólski który jest krajowym liderem. Łogaczow został w klubie, sciągnięto również Holtę, wiadomo on najlepsze czasy ma za sobą jednak na 1 lige bardzo solidny to zawodnik. Wydaję się ze strzalem w dziesiątke bylo zatrudnienie na pozycje u 24 Wiktora Trofimowa , chlopak jezdzi bez kompleksów, często wygrywa z duzo lepszymi i bardziej doswiadczonymi zawodnikami. Wszystko uklada trener Marek Cieslak, naprawde byloby duza sensacja  gdyby Row po roku nie awansował do ekstraligi a do tego musi wygruwać spotkania. 

Typy

Row @2,24 STS

Jespen Jensen +10,5 @1,57 STS

Lyager +8,5 @1,57 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Polonia Bydgoszcz – Row Rybnik Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie