Polonia Bydgoszcz – Wybrzeże Gdańsk: Kto pierwszy zamelduję się w półfinale

Dzisiaj w Bydgoszczy, nietypowo w piatek odbędzie się rrewanżowe spotkanie w Nice 1 lidze. Polonia będzie chciała odrobić straty z Gdańska gdzie przegrała 46-43. W tym spotkaniu typuję Zagar over 7,5 pkt @1,65 STS

żużel typy dnia

Czy Gdańsk ma prawo myślęć o awansie? Trzech zawodników to za mało. I to nawet w przypadku, gdyby Rasmus Jensen i Timo Lahti i Kuba Jamróg pojechali po sześć razy. Bez punktów pozostałych trudno będzie o korzystny rezultat. Da dodatek Jakub Jamróg, który nie zdobył ani jednego punktu w lidze szwedzkiej. Niewiadomo jak dzisiaj pojedzie. Trofimow jest bez formy. O juniorach lepiej nie pisać. Najlepiej gdyby zdali sprzęt i zakończyli kariery. W tygodniu wypozyczyli Wiktora Rafalskiego z Grudziądza ale ten zlapał kontuzję w zawodach mlodzieżowych i nie pojedzie. W sezonie zasadniczym Gdańsk zdobył 38 pkt w Bydgoszczy. Dzisiaj spodziewam się podobnego wyniku.

Aby Gdańsk awansował musi wydarzyć się cud.  Trzy punkty to skromna zaliczka, szczególnie biorąc pod uwagę dyspozycję Polonii na własnym torze. Bardzo istotne jest to w ilu biegach wystąpi najlepszy junior ligi Wiktor Przyjemski. W Gdańsku na torze pojawił się zaledwie raz – w wyścigu młodzieżowym. Później nie był w stanie rywalizować z uwagi na kontuzję. Doskwierał mu ogromny ból. Dziś po tygodniu napewno jest z nim lepiej i myślę że te 3 biegi powinien pojechać a pózniej okaże się iloma punktami Polonia będzie prowadzić.

Polonia jest zdecydowanym faworytem, ta strate mogą odrobić już w biegu młodzieżowym gdzie nie wygranie 5-1 będzie sensacją. Lepiej pojadą seniorzy głównie mowa tu o Zagarze który zdobył tylko 8 pkt i bardzo przyjemna linia jest na Niego dzisiaj 7,5 @1,65 w STS dla mnie to najlepszy typ na dzisiejsze zawody. On cały sezon nie przekonywał  gdy zawodził to koledzy jechali lepiej tak było w Gdańsku. Moim zdaniem to  że Polonia uzbierała 43 pkt to głównie dzięki Miedzińskiemu. Bjerre jest kosmiczny przy Sportowej 2. Jeleniewski też jezdzi owiele lepiej. Odbył kilka treningów na Poloni pod okiem Tomka Golloba to musi zaprocentować nikt inny mu lepiej nie doradzi jeśli chodzi o ustawienia jak Nasz mistrz świata.

Typy:

Zagar over 7,5 @1,65 STS

Polonia (-6,5 ) @1,47 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Polonia Bydgoszcz – Wybrzeże Gdańsk: Kto pierwszy zamelduję się w półfinale Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie