Polonia – Falubaz : O przodownictwo w 1 lidze.

W meczu 9. kolejki pierwszej Ligi  dojdzie do absolutnego hitu  Polonia Bydgoszcz podejmie Falubaz Zielona Góra. To spotkanie na szczycie, gdyż obie drużyny zajmują obecnie dwa pierwsze miejsca w tabeli. Oczywiście to spotkanie aż tak nie waży gdyż play offy zdecydująkto awansuję jednak nastawienie psychiczne tu może też mieć znaczenie. W tym pojedynku typuję zwycięstwo gości z handicapem (+4,5) ponieważ uważam że ten kurs jest przesadzony @1,67 STS

typy na żużel

Zielona Góra  w tym sezonie  jeszcze nie przegrała jeszcze ani jednego meczu. Są liderami, jednak zwycięstwo w Bydgoszczy sprawi, że przewaga drużyny z Myszką na plastronie nad resztą ekip będzie już bardzo wyraźna.  NIe tak dawno Falubaz wygrał u siebie z Polonią 48-42, wydaję się że im dalej w sezon Falubaz jest mocniejszy. Ogromnym handicapem powinien być Krzysztof Buczkowski który spedził kilka dobrych sezonów w Poloni i dużo by nie brakowało i w tym roku ponownie by jezdził z gryfem na piersi. Jednak nie tylko Buczek może ponieść Falubaz do zwycięstwa. Fricke i Tungate jeżdża coraz lepiej. Jednak jeśli Falubaz chce wygrać musi pojechać druga linia bo na juniorów bym nie liczył mowa tu o Kvechu i Pawliczaku który jest w składzie i z pewnością zastępować będzie go Tonder będący pod nr 8.  Ogromną stratą jest że nie ma w składzie Piotra Protasiewicza bo śmiem twierdzić że akurat na Sportowej to on by odpalił ale o tym się nie przekonamy.


Bydgoszczanie dysponują silnym zespołem i z pewnością będą chcieli udowodnić, że nie odstają poziomem od przyjezdnych. natomiast mieć obawy przed ich najbliższym starciem, gdyż jak na razie nie imponują one w spotkaniach domowych. Polonia zremisowała sensacyjnie z Rowem Rybnik, spotkanie ze Startem Gniezno to zwycięstwo nie było przekonowujące. Poloniści ogromną przewagę mają na juniorce junior Przyjemski miażdży juniorów Falubazu. Zawodzi natomiast Zagar który jak dotąd nie zdobywa dwu cyfrowych wyników, jego zawód w tym meczu może skutkować że Poloni będzie ciężko wygrać ze spadkowiczem ekstraligi.
Pewne wydaje się  to, że nie będzie  spotkanie „do jednej bramki”. Widowisko zapowiada się przednie.

Typy:

Falubaz (+4,5) @1,67

Buczkowski over 9,5 pkt @1,75

1 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Polonia – Falubaz : O przodownictwo w 1 lidze. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie