Polonia Piła – Stal Rzeszów ( Typy)

Dzisiaj przy ulicy Bydgoskiej w Pile zapowiadają się kolejne żuzlowe emocje. Do Pily przyjeżdża ekipa Stali Rzeszów. Stawiam że po wyrównanym pojedynku wygraja Pilanie 2,88 STS. Transmisja w Canale plus 5.

typy na żużel


Decyzje że stawiam na Pilan podjełem w oparciu o to że na stadionie jest już Thomas Jonasson kapitan Pilskiej Poloni, wielki nieobecny w spotkaniu z Rawiczem, gdzie ledwo ledwo udało się Pilanom wygrać. Kapitana zastąpił Tomasz Orwat który zdobył 4 pkt jednak po defektach i wykluczeniach rywali. Dziś już takie coś nie przejdzie. Polonia narazie robi to co do niej należy zdobywa punkty na swoim torze. Świetnie zaprezentował się Max Dilger który był ojcem zwycięstwa w meczu z Rawiczem. Swoje wożą Mroczka i Jedrzejewski. Dokładając do tego utalentowanego mlódzieżowca Sparty Wrocław Mateusza Panicza Polonia ma szansę dzisiaj wygrać ponownie przed swoimi wspaniałymi kiicami.


Rzeszowianie fatalnie zaczeli sezon jednak jak przegrywają to minimalnie i są ogromne szansę na punkty bonusowe w meczach rewanżowych. Liderami ekipy są Miesiąc i Lampart. Dzisiaj stawiam również over ,7,5 pkt Lamparta. Uważam jest to zbyt niska linia na takiego zawodnika w 2 lidze. W Pile padało całą noc więc Pilanie mogli stracić atut swojego toru. Jeden bieg Lampart ma z Wolbertem który dziś nie wystąpi to atut dla typu z Lampartem i na zwycięstwo Piły. Pod 7 Marcus Birkemosse były zawodnik Stali Gorzów napewno będzie wzmocnieniem formacji juniorskiej.


Mecz zapowiada się wspaniale, szkoda że nie jest on w niedzielne popołudnie. Zwycięstwo Pilan jest uzależnione od postawy Jonasona który porywa kibiców swoją jazdą. Typuję 48-42.

Typy :

Piła @2,88 STS

Lampart over 7,5 pkt @1,60 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Polonia Piła – Stal Rzeszów ( Typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie