Polonia – Start: (Zapowiedz i typy)

Dzisiaj w Bydgoszczy odbędzie się spotkanie Poloni ze Startem Gniezno, zdecydowanym faworytem wydają się Poloniści, jednak dotychczas nie wygrywają tak pewnie na swoim torze. Transmisja od 16:00. Poniżej kilka typów.

żużel typy dnia

Start Gniezno ma za sobą fatalny okres. Nawet kibice czerwono czarnych w trosce o klub napisali list do klubu. Ostatnia porażka na swoim torze 29-61 z Krosnem nie przynosi ujmy. Jednak startowali wtedy bez swojego najlepszego zawodnika Oskara Fajfera. Dzisiaj ten zawodnik zagości przy ulicy Sportowej 2. Jednak jego dyspozycja jest mocno loteryjna. Dobrze powinien pojechać Lindbaeck który w przeszłości jezdzil dla Poloni. Do swojego toru nie może spasować się Jensen, były zawodnik GP powinien być jasnym punktem Starcie dziś. Więcej dobrej jakości zawodników nie widzę. Start ma problemy z forma niektórych zawodników. Kildemand drugi raz się połamał w Gdańsku. Szlauderbach i Koza u siebie sobie nie radzą a co dopiero mają pokazać na torze w Bydgoszczy. Juniorzy również jadą totalne dno.


Abramczyk Polonia Bydgoszcz po zwycięstwie w Krośnie ,sensacyjnie potknęła się u siebie z ROWem Rybnik i przegrała z Falubazem Zielona Góra. Obserwując zawodników Poloni widać że również mają problem ze swoim torem. Oni lepiej się prezentują na wyjazdach niż u siebie. Z Gdańskiem zwycięstwo było wymęczone. Zawodzi bardzo często Zagar który  bardzo rzadko zdobywa dwu cyfrowy wynik. Bardzo ciężko jest też wypełnić lukę po zawodniku na pozycji u 24 Lyagerze którego nie jest wstanie zastąpić Michajłow.


Wydaję się że pojedynek ze Startem jedną ze słabszych drużyn wydaję się idealnym na przełamanie. Ważne to spotkanie będzie dla utalentowanego juniora Poloni Wiktora Przyjemskiego który zaliczył fatalny występ w Pradze w IMŚJ. W jednym z biegów przegrał z kobietą. Tor był ciężki i jeszcze nigdy nie startował na takim torze widać że musi popracować nad siłą. Dziś powinien latać na swoim obiekcie i linia 5,5 wydaję się warta grania.

Typy:

Polonia -12,5 @1,62

Przyjemski over 5,5 pkt @1,50 STS

Jeleniewski over 5,5 @1,57 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Polonia – Start: (Zapowiedz i typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie