Polonia – Wilki : o pierwsze miejsce w tabeli 1 ligi ( typy)

W upalne popołudnie dojdzie do kolejnego hitu na stadionie w Bydgoszczy gdzie Polonia podejmować będzie Wilki Krosno. Stawiam w tym pojedynku na Bydgoszczan @1,45 fortuna

żużel typy dnia

Poloniści po zwycięstwie nad Falubazem za 3 pkt awansowali na pozycje lidera, gdzie mają wszystko w swoich rękach aby zająć pierwsze miejsce po rundzie zasadniczej. Na dodatek wygrali już u swojego dzisiejszego rywala 44-45 i stają przed szansą na kolejne zwycięstwo z bonusem. Kibice Poloni już zacierają ręce na pojedynki z Lebiediewem czy Musielakiem. Lepiej już zaczyna jechać Zagar którego dobra dyspozycja była potrzebna do meczu z Myszką Miki. Ogromnym handicapem jest junior Przyjemski który radzi sobie nawet z seniorami. Widać że zmiana par wyszłą na dobre Gryfom.

Wilki napewno przyjeżdżają do Bydgoszczy powalczyć, troche zawiedli w pierwszym ich spotkaniu ale tak naprawdę wszystko roztrzygnie się w play offach. Wilki niewątpliwie chcą awansować ale w tym roku będzie jeszcze trudniej ponieważ dwie druzyny będące przed nimi również zakładają taki scenariusz. Krosnianie aby wygrać  musieliby jechać bez dziur w składzie największą jest Karczmarz który nawet w 1 lidze nie radzi sobie. Szczepaniak i Milik to loteria oni mogą odpalić jak równiez zawodzić. Warto zaznaczyć że Lebiediewa i Milika czeka potężna podróż 12 godzinna do Bydgoszczy gdyż wczoraj startowali w Słoweni gdzie Andrzej awansował do Sec. On jak i Musielak nie bedą dzisiaj wygrywać z liderami Poloni.

Uważam że Polonia to wygra i odskoczy rywalom ponownie, mając w głowach że nie trzeba cisnąc na maxa typuję 48-42, podobny wynik jak z Falubazem. Polonia z meczu na mecz będzie mocniejsza.

Typy:

Polonia @1,45 fortuna

Karczewski poniżej 3,5 @1,50 STS

Przyjemski poniżej 7,5 @1,62 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Polonia – Wilki : o pierwsze miejsce w tabeli 1 ligi ( typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie