Polska – Albania – Typy bukmacherskie 2 września (czwartek)

W swoim czwartym spotkaniu eliminacji mistrzostw Świata Biało-Czerwoni zmierzą się z reprezentacją Albanii. Na PGE Narodowym w Warszawie spodziewam się ich zwycięstwa. Transmisja w TVP 1 i TVP Sport. Zapraszam do analizy.

Montpellier - Monaco. Typy bukmacherskie 15 stycznia (piątek)
Typy Dnia – 2 września (czwartek)

Polska vs Albania. Typ i Analiza

Które miejsce w rankingu FIFA zajmują obie reprezentacje? Polska sklasyfikowana jest na miejscu dwudziestym siódmym. Z kolei Albania plasuje się na miejscu sześćdziesiątym dziewiątym.

Ostatni raz obie drużyny bezpośrednio mierzyły się w 2008 roku, wówczas w spotkaniu towarzyskim Polska wygrała z Albanią 1-0. Warto dodać, że licząc wszystkie rozgrywki, Biało-Czerwoni wygrali pięć ostatnich spotkań z Albanią.

Po trzech rozegranych meczach goście mają sześć punktów na koncie. Wygrali z Andorą 1-0 i San Marino 2-0. Natomiast przegrali z Anglią 0-2. W meczu z Polską też będą mieli ciężko zdobyć jakiekolwiek punkty.

Podopieczni Paulo Sousy źle wspominają tegoroczne mistrzostwa Europy w których nie odnieśli żadnego zwycięstwa w grupie. Zostali pokonani przez Słowację 1-2, Szwecję 2-3, a w meczu z Hiszpanią podzielili się punktami 1-1.

Nie zmienia to faktu, że kadrowo reprezentacja Polska jest mocniejsza od Albanii, a jej największą gwiazdą jak wiadomo jest Robert Lewandowski który dziś z pewnością będzie największym zagrożeniem dla naszego przeciwnika.

Typ: 1

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Polska – Albania – Typy bukmacherskie 2 września (czwartek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie