Polska – Andora – Typy bukmacherskie 28 marca (niedziela)

W najbliższą niedzielę podopieczni Paulo Sousy w ramach drugiej kolejki eliminacji mistrzostw Świata na stadionie Wojska Polskiego w Warszawie zmierzą się z reprezentacją Andory. Transmisja w TVP Sport i TVP 1.

Emmen - PSV. Typy bukmacherskie 26 stycznia (wtorek)
Typy Dnia – 28 marca (niedziela)

Polska vs Andora. Typ i Analiza

Chyba nikt nie wyobraża sobie wpadki Biało-Czerwonych w spotkaniu z tak słabym przeciwnikiem który sklasyfikowany jest dopiero na 151. miejscu w rankingu FIFA. Polska plasuje się na miejscu dziewiętnastym.

Jak więc widać, między tymi reprezentacjami jest kolosalna różnica. Nic więc dziwnego, że murowanym faworytem są podopieczni Paulo Sousy. Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem na to spotkanie jest over 3,5 gola po kursie 1.60 (LVBET).

Powinniśmy w niedzielę zobaczyć kilka bramek, gdyż Nasi mają bardzo duży potencjał ofensywny co udowodnili w ostatnim zremisowanym meczu z reprezentacją Węgier 3-3. Na listę strzelców wpisali się Piątek, Jóźwiak i Lewandowski.

Jak więc widać, poza Zielińskim i Milikiem Biało-Czerwoni mają kim straszyć czego powiedzieć nie można o reprezentacji Andory. Zresztą jej pozycja w rankingu FIFA mówi wszystko.

Ostatni raz ze zwycięstwa cieszyła się jeszcze przed wybuchem pandemii koronawirusa na świecie. 11 października 2019 roku w eliminacjach mistrzostw Europy wygrała z Mołdawią 1-0. Od tamtej pory piłkarze z Andory nie zaznali smaku zwycięstwa.

Pięć ostatnich spotkań zakończyli porażką. Największą zaliczyli w listopadzie ubiegłego roku przegrywając towarzysko z Portugalią 0-7.

Natomiast eliminacje mistrzostw Świata rozpoczęli od porażki z Albanią 0-1 gdzie u siebie zaprezentowali się bardzo słabo. Jak więc widać, Polacy powinni odnieść bardzo wysokie zwycięstwo, zwłaszcza że defensywa Andory jest dziurawa jak przysłowiowy ser szwajcarski.

Typ: powyżej 3,5 gola

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie